NIEDZIELA – 9.06.2019

6.30 + Maciej Jajko
8.00 1. Msza Święta w intencji wszystkich biskupów i kapłanów objętych modlitwą ,,Apostolatu Margaretka” z prośbą o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i o opiekę Matki Bożej na dalsze lata ich posługi biskupiej i kapłańskiej
        2. + Barbara Stańko
9.30 + Wojciech Kruczek w 9 rocznicę śmierci
11.00 1. + Józef Gazdowicz (9 greg.)
          2. + Dorota Jankowska w 10 rocznicę śmierci
12.15 W intencji parafian
16.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Mariusza oraz ich dzieci – intencja od kolegów z pracy z Sanoka
18.00 + Agnieszka Fedyna – intencja od sąsiadów i znajomych

PONIEDZIAŁEK – 10.06.2019
6.30 1. Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Pani Bogumiły Fryderyki Serwińskiej Kłopotowskiej
        2. + Eleonora Piegdoń – Dąbrowska – intencja od rodziny Gazdów i Piątek
3. O Światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Kuby
16.00 1. + Andrzej Wojnicki w 5 rocznicę śmierci
           2. Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opieke Matki Bożej, zdrowie dla Danuty i Antoniego z okazji 60 rocznicy ślubu
18.00 1. + Józef Gazdowicz (10 greg.)
          2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Sióstr z Róży Matki Bożej Kościoła

WTOREK – 11.06.2019
6.30 1. + Janina Szuba – intencja od pracowników Szkoły podstawowej we Wróbliku Szlacheckim
        2. + Helena Książek – intencja od rodziny Sawickich
        3. + Roman Miklicz – intencja od rodziny Baniów i Zajdlów
16.00 1. + Roman Kucharski – intencja od dzieci
          2. O światło Ducha Świetego, opiekę Matki Bożej
18.00 1. + Józef Gazdowicz (11 greg.)
          2. + Agnieszka Fedyna – intencja od sąsiadów i znajomych

ŚRODA – 12.06.2019
6.30 1. W intencji Panu Bogu wiadomej
        2. + Helena Książek – intencja od rodziny Góreckich
        3. + Roman Kucharski – intencja od pewnej osoby
16.00 + Władysław Pakiet – intencja od sasiadów
18.00 1. + Józef Gazdowicz (12 greg.)
          2. + Agnieszka Fedyna – intencja od sąsiadów i znajomych

CZWARTEK – 13.06.2019
6.30 1. + Bronisław Biesiada – intencja od rodziny Rzeźników
        2. + Helena Książek – intencja od rodziny Karl
        3. + Roman Miklicz – intencja od rodziny Rybów
16.00 + Jan Szyndlar – intencja od rodziny Gaborów
18.00 1. + Józef Gazdowicz (13 greg.)
          2. + Stanisława (f), Jan
          3. + Andrzej Rychlicki

PIĄTEK – 14.06.2019
6.30 1. + Kazimierz Bocoń – intencja od wnuków Justyny i Mariusza
        2. + Helena Książek – intencja od sąsiadów
        3. + Roman Kucharski– intencja od kolegów i koleżanek syna z LO
16.00 + Władysław Pakiet – intencja od sąsiadów
18.00 1. + Józef Gazdowicz (14 greg.)
          2. + Agnieszka Fedyna – intencja od rodziny Ciesielskich

SOBOTA – 15.06.2019
6.30 1.+ Bronisław Biesiada – intencja od personelu oddziału kardiologicznego w Brzozowie
        2. + Helena Książek – intencja od wychowanków
        3. + Roman Kucharski – intencja od kolegów i koleżanek syna z LO
16.00 + Władysław Pakiet – intencja od sąsiadów
18.00 1. + Józef Gazdowicz (15 greg.)
          2. + Agnieszka Fedyna – intencja od Ewy z Sieniawy i przyjaciół


NIEDZIELA 16.06.2019

6.30 + Helena Książek – intencja od Wiktorii Pilawskiej z rodziną
8.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnuków
9.30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opieke Matki Bożej, zdrowie dla Danuty i Mariusza z okazji 35 rocznicy ślubu
11.00 1. + Józef Gazdowicz (16 greg.)
          2. + Małgorzata, Ignacy Kuśnierz
12.15 W intencji parafian
16.00 Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci Matki Bożej Ognistej (Nowennowa)
18.00 + Agnieszka Fedyna – intencja od rodziny Sydorów

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00