Drukuj
Odsłony: 422

NIEDZIELA – 16.06.2019

6.30 + Helena Książek - intencja od Wiktorii Pilawskiej z rodziną
8.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB, zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci i wnuków
9.30 Dziękczynna w 35 rocz. ślubu Danuty i Mariana, z prośbą o Boże bł. na dalsze lata wspólnego życia.
11.00 + Józef Gazdowicz (16 greg.)
          +Małgorzata i +Ignacy Kusnierz
12.15 W intencji parafian
16.00 Msza św. dziękczynno-błagalna ku czci MB Ognistej (Nowennowa)
18.00 + Agnieszka Fedyna – intencja od rodziny Sydorów

PONIEDZIAŁEK – 17.06.2019
6.30 1. + Bronisław Biesiada – intencja od rodziny Samojednych
        2. + Helena Książek – intencja od Antoniego Pilawskiego z rodziną
        3. + Roman Miklicz – intencja od rodziny Szmiglów, Ściborów i Wójcików
16.00 + Roman Kucharski– intencja od brata Grzegorza z rodziną
18.00 1. + Józef Gazdowicz (17 greg.)
           2. + Agnieszka Fedyna – intencja od rodziny Mikulskich

WTOREK – 18.06.2019
6.30 1. + Kazimierz Bocoń – intencja od sąsiadów z ul. 1000-lecia
        2. + Janina Kwiatkowska – intencja od sąsiadów z klatki
        3. + Jan Głód – intencja od koleżanek i kolegów córki zmarłego z wydziału geodezji
        4.+ Agnieszka Fedyna – intencja od rodziny Łańcudzkich
16.00 +Marek Słota
17.00 1. + Józef Gazdowicz (18 greg.)


ŚRODA – 19.06.2019
6.30 1. + Bronisław Biesiada – intencja od sąsiadów syna Bogdana
        2. + Janina Kwiatkowska– intencja od siostry Marii
        3. + Stanisław Dytko w 4 rocz. śm. 
8.00 Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla Szkół Średnich
9.00 Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
16.00 + Leopold Czelny – intencja od rodziny kolegów z transportu- Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos 
18.00 1. + Józef Gazdowicz (19 greg.) 
          2. + Agnieszka Fedyna – intencja od siostry Elżbiety

CZWARTEK – 20.06.2019
UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

6.30 + Agnieszka Fedyna – intencja od Marii i Barbary
8.00 + Stanisław Miksiewicz – intencja od syna Piotra
9.00  1.W intencji parafian
         2. W intencji Ks. Marka Szczepańskiego – intencja od Rodziców i Dzieci Pierwszokomunijnych
         3. + Józef Gazdowicz (20 greg.)
         4.+ Kazimierz Bocoń – intencja od mieszkańców z ul. 1000-lecia
         5. +Agnieszka Fedyna – intencja od Henryki i Zdzisława Maślaków
         6. + Eugenia Ziemiańska – intencja od rodziców i uczniów klasy 3b
16.00 + Czesław
18.00 + Bronisława (k) Bogaczewicz- intencja od koleżanek

PIĄTEK – 21.06.2019
6.30 1. + Kazimierz Bocoń – intencja od mieszkańców z ul. 1000-lecia
        2. + Bronisława (k) Bogaczewicz – intencja od Marii i Zofii
        3. + Roman Miklicz– intencja od córek z rodzinami
16.00 + Janina Kwiatkowska –intencja od siostry Marii
18.00 1. + Józef Gazdowicz (21greg.)
          2. + Wiesław Kałucki – intencja od córki z rodziną

SOBOTA – 22.06.2019
6.30  + Janina Kwiatkowska– intencja od Wandy i Michała Konieczko
14.00  Msza ślubna
16.00 + Barbara Leń – intencja od rodziny Zagubieniów ze Szczecina
18.00 1. + Józef Gazdowicz (22 greg.)
          2. + Helena


NIEDZIELA 23.06.2019

6.30 + Wanda Szczepek – intencja od męża i córek
8.00 + Helena i +Stanisław Serwińscy
9.30 1.+ Stanisław Chrapek w 44 rocznicę śmierci
        2. +Stanisław, + Jan, + Tadeusz
11.00 + Józef Gazdowicz (23 greg.
12.15 W intencji parafianarafian
14.00 Msza ślubna
16.00 +Marian
18.00 + Jan Szyndlar– intencja od żony