NIEDZIELA – 5.11.2017
6.30 + Wanda Szczepek (5 greg.)
8.00 1. + Piotr
        2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Bożeny w rocznicę urodzin, jak również o potrzebne łaski dla całej rodziny
9.30 + Marek Burnat – intencja od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej
11.00 + Marek i Stanisław Słota
12.15 W intencji parafian
16.00 +  Helena w 22 rocznicę śmierci, +Stanisław w 13 rocznicę śmierci, + Regina 
18.00 + Dariusz Wandas


PONIEDZIAŁEK – 6.11.2017
6.30 1.+ Wanda Szczepek (6 greg.)
        2.+ Józef Niziołek – intencja od Zofii Adamiak z Przysietnicy
16.00 + Jadwiga Rymarz – intencja od syna Tadeusza z żoną Romą
18.00 1.+ Józefa (f)
          2. + Jan Fiedeń – intencja od rodziny Bieńczaków


WTOREK – 7.11.2017
6.30 1+ Wanda Szczepek (7 greg.)
        2.+ Józef Niziołek – intencja od Zofii Adamiak z Przysietnicy
16.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla ks. Infułata Juliana Pudło
18.00 1. Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci św. Antoniego (Nowennowa)
          2. Msza Święta z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla mieszkańców rejonu Mickiewicza oraz o dar nieba dla zmarłych


ŚRODA – 8.11.2017
6.30 1. + Wanda Szczepek (8 greg.)
        2.+ Józef Niziołek – intencja od rodziny Wosiów i Sawka
16.00 + Stanisława (f) Szarek – intencja od rodziny Stankiewiczów
18.00 1. W intencji wszystkich zmarłych parafian wspominanych w tegorocznych wypominkach
          2. + Stanisława (f), Marian


CZWARTEK – 9.11.2017
6.30 1.+ Wanda Szczepek (9 greg.)
        2. + Maciej Jajko
16.00 + Jadwiga Rymarz – intencja od wnuczek Madzi, Basi i Gosi z rodzinami
18.00 1. + Stanisław i zmarli rodzice, teściowie i siostry
          2. + Wojciech – intencja od sąsiadów z Borkówki

PIĄTEK – 10.11.2017
6.301.+ Wanda Szczepek (10 greg.) 
       2.+ Józef Niziołek – intencja od chrzestnej Ireny Samojedny z synem Tomaszem 
16.00 + Jadwiga Rymarz – intencja od wnuczek Madzi, Basi i Gosi z rodzinami 
18.00 1. W intencji wszystkich zmarłych parafian wspominanych w tegorocznych wypominkach
          2. + Wojciech – intencja od sąsiadów z Borkówki

SOBOTA – 11.11.2017
6.30 1. + Wanda Szczepek (11 greg.)
        2. + Antonina (f), Władysław i zmarli z rodziny Szubów 
9.00 Masza Święta w intencji Ojczyzny 
16.00  + Stanisław Fiedeń w 14 rocznicę śmierci – intencja od dzieci i wnuków 
18.00 1.+ Marina, Władysława (f), Karolina, Tomasz Alicja Gumienny oraz + Jan 
          2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Sióstr z Róży Matki Bożej z Ostrobramskiej

NIEDZIELA – 12.11.2017
6.30 + Wanda Szczepek (12 greg.)
8.00 1. + Maria Mazur – intencja od rodziców
        2. Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Janiny i Tadeusza Sobaś w 63 rocznicę ślubu
9.30 + Aleksander w 20 rocznicę śmierci – intencja od syna Tomasz z rodziną
11.00 O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców rejonu Kopernika 1,3 Bielawskiego 2
12.15 W intencji parafian
16.00 O łaskę zdrowia dla Romana – intencja od siostry Barbary
18.00 + Emil Rymarowicz w 11 rocznicę śmierci

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00