NIEDZIELA – 3.12.2017
6.00 + Stanisław
8.00 + Krystyna Burek – intencja od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół nr 1 w Przysietnicy
9.30 + Kazimiera Kuśnierczyk (3 greg.)
11.00 Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Michała z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła w życiu dorosłym
12.15 W intencji parafian
16.00 + Aniela i Adam Graboń – intencja od córki
18.00 + Aleksander Antoni Borowski – intencja od Zofii Dymińskiej z rodziną


PONIEDZIAŁEK – 4.12.2017
6.30 1.+ Kazimiera Kuśnierczyk (4 greg.)
        2. + Ryszard Lasota – intencja od pracowników sądu
16.00 + Jan Siedleczka – intencja od Krzysztofa i Sebastiana Staruchowiczów z Krosna
18.00 1. O Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Barbary, zdrowie dla Barbary
          2. + Antoni w 7 rocznicę śmierci


WTOREK – 5.12.2017
6.30 1. + Kazimiera Kuśnierczyk (5 greg.)
        2. + Franciszek i Maria Konieczko
16.00 + Jan Siedleczka – intencja od pracowników pogotowania w Brzozowie
18.00 1. Msza święta dziękczynno – błagalna ku czci św. Antoniego (Nowennowa)
          2. + Maria


ŚRODA – 6.12.2017
6.30 1. + Kazimiera Kuśnierczyk (6 greg.)
        2.+ Ryszard Lasota – intencja od pracowników posterunku Energetycznego w Brzozowie
16.00 + Jan Siedleczka – intencja od pracowników pogotowania w Brzozowie
18.00 1. + Eleonora Niziołek – intencja od rodziny Woś, Sarka, Samojedny 
          2. + Lesław Kurek


CZWARTEK – 7.12.2017
6.30 1.+ Kazimiera Kuśnierczyk (7 greg.)
        2. + Ryszard Lasota – intencja pracowników posterunku Energetycznego w Brzozowie
16.00 + Jan Siedleczka – intencja od brata z rodziną
18.00 1. Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci św. Józefa (Nowennowa)
          2. + Krystyna Burek – intencja od Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Przysietnicy

PIĄTEK – 8.12.2017
6.30 1.+ Kazimiera Kuśnierczyk (8 greg.) 
        2. + Ryszard Lasota – intencja od sąsiadów córki 
9.30 + Jan Siedleczka – intencja od żony 
16.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży Matki Bożej Gietrzwałdzkiej i o dar nieba dla śp. Janiny 
18.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Niepokalanie Poczętej dla Sióstr z Róży i o dar nieba dla zmarłych sióstr z róży

SOBOTA – 9.12.2017
6.30 1.+ Maciej Jajko 
        2.+ Kazimiera Kuśnierczyk (9 greg.) 
16.00 + Ryszard Lasota – intencja od rodziny Barańskich 
18.00 1. Zmarli z rodziny Góreckich, Książków i Sawickich 
          2. + Krystyna Burek – intencja od córki

NIEDZIELA – 10.12.2017
6.00 + Wiesław Kałucki
8.00 + Tadeusz
9.30 + Kazimiera Kuśnierczyk (10 greg.)
11.00 + Jadwiga Miciak w 4 rocznicę śmierci
12.15 W intencji parafian
16.00 + Krystyna Burek – intencja od córki
18.00 + Mieczysław Bąk i Aleksandra Drożdżal – intencja od Betanii

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00