NIEDZIELA – 28.01.2018

6.30 + Maria Sąsiadek – intencja od koleżanek i kolegów syna Łukasza
8.00 + Jan Chorążak (28 greg.)
9.30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jana w 70 rocznicę urodzin
11.00 + Marian Dyka w 8 rocznicę śmierci
12.15 W intencji parafian
16.00 + Eugeniusz Gumienny – intencja od córki z mężem i rodziną
18.00 + Bolesława (f) Orłowska – intencja od córki z mężem

PONIEDZIAŁEK – 29.01.2018
6.30 + Roman Buczek w 2 rocznicę śmierci
16.00 + Aleksander Borowski – intencja od Małgorzaty Rzepka z rodziną
18.00 + Jan Chorążak (29 greg.)

WTOREK – 30.01.2018
6.30 + Krystyna Jaskółka – intencja od cioci Basi z rodziną
16.00 + Halina Zgłobicka – intencja od przyjaciół brata Ryszarda
18.00 + Jan Chorążak – zakończenie Mszy św. gregoriańskich

ŚRODA – 31.01.2018
6.30 + Henryk Wojdanowski (1 greg.)
16.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Anny
18.00 + Agnieszka

CZWARTEK – 1.02.2018
6.30 + Henryk Wojdanowski (2 greg.)
16.00 + Grzegorz Górecki – intencja od rodziny Budzowskich z Krakowa i koleżanki Wiesławy
18.00 Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci św. Józefa (Nowennowa)


PIĄTEK – 2.02.2018
6.30 1. + Ludwika (f)
        2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Siostry Agaty Gadamskiej
9.30 O Zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży Matki Bożej Gromnicznej, a dla zmarłych sióstr o dar radości wiecznej
16.00 + Bolesław
18.00 + Henryk Wojdanowski (3 greg.)

SOBOTA – 3.02.2018
6.30 + Henryk Wojdanowski (4 greg.)
9.30 W intencji Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa
16.00 + Maria, Michał
18.00 Zmarli z rodziny Bielawskich

NIEDZIELA – 4.02.2018
6.30 + Henryk Wojdanowski (5 greg.)
8.00 + Stefan Antoń – intencja od syna z rodziną
9.30 + Danuta w 24 rocznicę śmierci
11.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla mieszkańców Rejonu Widacz
12.15 W intencji parafian
16.00 + Maria, Józef Kozłowscy – intencja od córki Józefy
18.00 + Bolesława (f) Orłowska – intencja od wnuków

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 16:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00