NIEDZIELA – 18.03.2018
6.30 + Adam Pakiet (18 greg.)
8.00  O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla dzieci i ich rodzin z Róży Rodziców św. Józefa i św. Moniki
9.30 1. + Zofia w 11 rocznicę śmierci
        2. + Józef Giermański
11.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla członków Róży Św. Józefa
12.15 W intencji parafian
16.00 Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci Matki Bożej Ognistej (Nowennowa)
18.00 + Józef Konieczny – intencja od córki Anny z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 19.03.2018
6.30 1. Dziękczynna z prośbą o opiekę Matki Bożej i św. Józefa, zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Zbigniewa
        2. + Stefan Antoń – intencja od pielęgniarek Intensywnej Terapii Szpitala w Dębicy
        3. + Ryszard Drożdż - intencja od Ali Wołotkowicz
16.00 1. + Józef
          2. W intencji Cech Rzemiosł Różnych w Brzozowie – o Boże błogosławieństwo dla żyjących członków a dla zmarłych o dar nieba
18.00 + Adam Pakiet (19 greg.)

WTOREK – 20.03.2018
6.30 1. + Marek Burnat – intencja od sąsiadów z ulicy Parkowej
        2. + Cecylia Paściak - Bar – intencja od Zofii i Edwarda z rodziną
        3. + Bolesława Orłowska – intencja od Syna Piotra z rodziną
16.00 + Ryszard Drożdż – intencja od Ireny i Mieczysława Kośmider
18.00 + Adam Pakiet (20 greg.)

ŚRODA – 21.03.2018
6.30 1. + Edward Pilip – intencja od rodziny Stryjewskich z Gdańska
        2. + Wanda Koszela – intencja od rodziny Kędrów ze Zmiennicy
        3. + Czesława Sawicka – intencja od rodziny Sadziniców
16.00 + Ryszard Drożdż – intencja od Agaty i Piotra Kośmider
18.00 + Adam Pakiet (21 greg.)

CZWARTEK – 22.03.2018
6.30 1. + Alicja Czuba – intencja od rodziny Ślączków i Froniów
        2. + Iwona Siekaniec – intencja od Agnieszki Szpyrki
        3. Za zmarłych z ulicy Głowackiego
        4. + Dariusz Wandas – intencja od Zofii i Janusza Kalawskich
16.00 + Ryszard Drożdż – intencja od rodziny Gładyszów z Izdebek
18.00 + Adam Pakiet (22 greg.)

PIĄTEK – 23.03.2018
6.30 1. + Józef Staruchowicz – intencja od córki Zofii z rodziną
        2. + Marcin Bielec – intencja od Mariusza i Anety
        3. + Eugeniusz Gumienny – intencja od syna Łukasza z rodziną
         . O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla dziecka i mamy i szczęśliwe rozwiązanie problemów
16.00 + Ryszard Drożdż – intencja od Zofii i Krzysztofa Przywara
18.00 + Adam Pakiet (16 greg.)

SOBOTA – 24.03.2018
6.30 1. + Krystyna Jaskółka – intencja od sąsiadów z rejonu Mickiewicza
        2. + Stefan Antoń – intencja od lekarzy anestezjologów szpitala w Debicy
        3. + Ryszard Drożdż – intencja od Marii Drożdż i Barbary Fryc z rodzina
16.00 + Zygmunt w 30 rocznicę śmierci i + Helena Kowalscy
18.00 + Adam Pakiet (24 greg.)

NIEDZIELA – 25.03.2018
6.30 + Adam Pakiet (25 greg.)
8.00 + Kazimierz Mrozek w 2 rocznicę śmierci
9.30 + Ryszard Drożdż – intencja od Stanisława i Władysława Kośmider
11.00 + Stanisław w 17 rocznicę śmierci
12.15 W intencji parafian
16.00 1. + Robert Nowicki w rocznicę śmierci
          2. + Stanisława (f) Zajdel – intencja od koleżanek i kolegów z klasy LO
18.00 + Czesława w 5 rocznicę śmierci

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 16:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00