NIEDZIELA – 2.09.2018
6.30 + Joanna i Maciej Stańko
8.00 1. + Edward Bednarz – intencja od córki z rodziną
        2. + Stefan
9.30 + Maria Sąsiadek – intencja od mamy
11.00 + Ignacy Kuśnierz (2 greg.)
12.15 Msza Święta w intencji parafian
16.00 + Ewa Bieńczak – intencja od sąsiadów z ul. Wiejskiej
18.00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Klaudii w 18 rocznicę urodzin

PONIEDZIAŁEK – 3.09.2018
6.30 1. + Edward Pilip – intencja od rodziny Dzwigałów z Krosna
        2. + Robert Niestrzęba – intencja od rodziny Hadam
16.00 + Emilia Pająk – intencja od dzieci siostry Marysi z rodzinami
18.00 1. + Ignacy Kuśnierz (3 greg.)
          2. + Jadwiga Gubernat – intencja od kuzyna Janusza z rodziną


WTOREK – 4.09.2018
6.30 1. + Maria Sąsiadek – intencja od brata Władysława z rodziną
        2. + Edward Bednarz – intencja od Wydziału Ochrony Środowiska
16.00 + Ewa Bieńczak – intencja od teściowej oraz syna szwagra Mariana z rodziną
18.00 1. Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci św. Antoniego (Nowennowa)
          2. + Ignacy Kuśnierz (4 greg.)
          3. + Janina Polityńska w 20 rocznicę śmierci – intencja od córki z rodziną

ŚRODA – 5.09.2018
6.30 1. + Marcin Bielec – intencja od pracowników Zespołu Szkół w Starej Wsi
        2. + Ewa Bieńczak – intencja od szwagra Andrzeja z rodziną
        3. + Władysław Kułach – intencja od Róży św. Zygmunta Gorazdowskiego
16.00 + Krystyna Jaskółka – intencja od Tadeusza z żoną z Kopytowej
18.00 1. + Ignacy Kuśnierz (5 greg.)
          2. + Jadwiga Gubernat – intencja od Barbary i Tadeusza Fejklowicz

CZWARTEK – 6.09.2018
6.30 1. + Maria Sąsiadek – intencja od Urszuli z rodziną
        2. + Ewa Bieńczak – intencja od rodziny Czubów
        3  + Władysław Kułach – intencja od córki Heleny z mężem
16.00 Msza Święta dziękczynna w 15 rocznicę ślubu Izabeli i Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata wspólnego życia
18.00 1. + Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci św. Józefa (Nowennowa)
          2. + Ignacy Kuśnierz (6 greg.)

PIĄTEK – 7.09.2018
6.30 1. + Piotr w 31 rocznicę śmierci
        2. + Ryszard Zubel w 17 rocznicę śmierci
9.30 W intencji HS NSPJ
16.00 + Ewa Bieńczak – intencja od koleżanek i kolegów z klasy licealnej
18.00 1. + Ignacy Kuśnierz (7 greg.)
          2. + Helena i Michał Nogaj
          3. + Zofia Michalska

SOBOTA – 8.09.2018
6.30 1. + Maria Sąsiadek – intencja od Stanisława Golonki z rodziną
        2. + Ewa Bieńczak – intencja od koleżanek i kolegów Ani z pracy
        3. + Władysław Kułach – intencja od sąsiadów
16.00 + Franciszek Dąbrowiecki – intencja od rodziny Kędrów z Humnisk
18.00 1. + Ignacy Kuśnierz (8 greg.)
          2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Sióstr z Róży Matki Bożej Narodzenia, a  dla zmarłych sióstr o dar życia wiecznego

NIEDZIELA 9.09.2018
6.30 + Maciej Jajko
8.00 + Adam Pakiet w 2 rocznicę śmierci
9.30 Msza Święta dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski, za urodzaje, zebrane plony ziemi, oraz za ochronę przed kataklizmami – intencja od Rejonu Borkówka, Jakla Wielka i Mała
11.00 1. + Ignacy Kuśnierz (9 greg.)
         2. Mieczysław Draguła i za zmarłych rodziców
12.15 Msza Święta w intencji parafian
16.00 + Ewa Bieńczak – intencja od kolegów i koleżanek z pracy Ani
18.00 + Stanisław – intencja od dzieci

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 16:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00