NIEDZIELA – 16.09.2018
6.30 + Jerzy Pietrasz w 3 rocznicę śmierci – intencja od rodzeństwa
8.00 Msza Święta dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Sióstr z Róży Matki Bożej Saletyńskiej i ich rodzin, a dla zmarłych Sióstr z róży o dar życia wiecznego
9.30 1. Msza Święta dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Renaty i Janusza Piegdoń z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata wspólnego życia
        2. + Józef Słota w 25 rocznicę śmierci – intencja od córek i żony
11.00 + Ignacy Kuśnierz (16 greg.)
12.15 1. Msza Święta w intencji parafian
          2. Msza Święta dziękczynna w 1 rocznicę ślubu Ewy i Mateusza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie oraz dla Oliwii
16.00 Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci Matki Bożej Ognistej, Pani Brzozowskiej (Nowennowa)
18.00 + Ewa Bieńczak – intencja od chrześnicy Wioletty z rodziną


PONIEDZIAŁEK – 17.09.2018
6.30 1. + Marek Burnat – intencja od Róży Matki Bożej Jackowej
        2. + Emilia Pająk – intencja od dzieci siostry Marysi z rodzinami
        3. + Władysława (f) Dobosz – intencja od Wiesławy Kardaś
16.00 + Ignacy Kuśnierz (17 greg.)
18.00 1. + Franciszek Dąbrowiecki – intencja od Henryka Ryba z Humnisk
          2. + Franciszek w 40 rocznicę śmierci, + Bronisława (f) Sawiccy


WTOREK – 18.09.2018
6.30 1. + Stanisław Mazur – intencja od rodziny Adamczaków
        2. + Maria Sąsiadek – intencja od Gondków i Mieczysława Kobylakiewicza
        3. + Władysława (f) Dobosz – intencja od wnuka Marcina z żoną Kamilą
16.00 + Ignacy Kuśnierz (18 greg.)
18.00 1. + Helena Bober - Draguła – intencja od córki Jadwigi z rodziną
          2. + Edward Bednarz – intencja od mieszkańców bloku nr 10 z Witosa


ŚRODA – 19.09.2018
6.30 1. + Alfred Klecha – intencja od sąsiadów z ul. Olejarskiej, Schodowej, Bema i 1000 – lecia
        2. + Robert Niestrzęba – intencja od rodziny Kobiałka
        3. + Stanisław Rymarz w 1 rocznicę śmierci– intencja od rodziny
        4. O Boże błogosławieństwo i ulgę w cierpieniu dla Danuty
16.00 + Ignacy Kuśnierz (19 greg.)
18.00 1. Msza Święta dziękczynna, przebłagalna i wynagradzająca – intencja od pewnej osoby
          2. + Stanisław – intencja od rodziny


CZWARTEK – 20.09.2018
6.30 1. + Iwona Siekaniec – intencja od kuzynki Basi z rodziną
        2. + Edward Bednarz – intencja od swatów
        3. + Władysława (f) Dobosz – intencja od córki Jolanty z rodziną
16.00 + Ignacy Kuśnierz (20 greg.)
18.00 1. + Alicja Henryka Czuba – intencja od kolegów i koleżanek córki Kamili
          2. + Agata i Ignacy Kozimor

PIĄTEK – 21.09.2018
6.30 1. W intencji Panu Bogu wiadomej
        2. + Józef Staruchowicz – intencja od pracowników Delikatesów ,,Centrum” z Jasienicy Rosielnej
        3. + Władysława (f) Dobosz – intencja od rodziny Pytlaków
16.00 + Ignacy Kuśnierz (21 greg.)
18.00 1. + Maria Sąsiadek – intencja od Kapołków i Milczanowskich
          2. + Józef

SOBOTA – 22.09.2018
6.30 1. + Urszula Federkiewicz – intencja od rodziny Wróblów
        2. + Władysław Fugas – intencja od rodziny Dżoń z Grabownicy
16.00 + Ignacy Kuśnierz (22 greg.)
18.00 1. + Barbara Stańko
          2. + Wincenty Stańko


NIEDZIELA 23.09.2018
6.30 + Maria Sąsiadek – intencja od Kościńskich z rodziną
8.00 + Tadeusz Sawicki w 4 rocznicę śmierci
9.30 1. Msza Święta dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Braci z Róży św. Maksymiliana Kolbe i ich rodzin, a dla zmarłych Braci z róży o dar życia wiecznego
       2. + Aleksander w 1 rocznicę śmierci i + Helena
11.00 + Ignacy Kuśnierz (23 greg.)
12.15 Msza Święta w intencji parafian
16.00 + Genowefa i Józef Zięba
18.00 + Ludwik Haduch w 3 rocznicę śmierci

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 16:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00