NIEDZIELA – 30.09.2018
6.30 + Henryk Lasko – intencja od żony
8.00 1. + Stanisław Kołodziej
        2. + Helena Bober – Draguła – intencja od córki Anny z rodziną
9.30 + Ignacy Kuśnierz – zakończenie Mszy Świętych gregoriańskich
11.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Hieronima dla członków grupy Biblijno – modlitewnej, a dla zmarłych o dar nieba
12.15 Msza Święta w intencji parafian
16.00 + Stefania i Jan Lorenc
18.00 + Stanisław w 18 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK – 1.10.2018
6.30 1. + Krystyna Jaskółka – intencja od rodziny Glazerów
        2. + Maria Sąsiadek – intencja od Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak
        3. + Władysława (f) Dobosz – intencja od siostrzenicy Iwony z rodziną
16.00 + Henryk Lasko – intencja od syna Leszka z rodziną
18.00 1. + Marek Burnat – intencja od Dominika z Grabownicy
          2. + Ryszard Drożdż (1 greg.)

WTOREK – 2.10.2018
6.30 1. + Janina, Adolf, Teresa Sabat – intencja od siostry
        2. + Robert Niestrzęba – intencja od żony Danuty
        3. + Władysława (f) Dobosz – intencja od pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Brzozowie
16.00 + Marek Słota w 4 rocznicę śmierci
18.00 1. + Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci św. Antoniego (Nowennowa)
          2. + Ryszard Drożdż (2 greg.)

ŚRODA – 3.10.2018
6.30 1. + Krystyna Jaskółka – intencja od Dyrekcji i pracowników MOSIR-u w Brzozowie
        2. + Robert Niestrzęba – intencja od córki Agaty
        3. + Władysława Dobosz (f) – intencja od pracowników samorządowego przedszkola w Starej Wsi
16.00 + Alan Lasek – intencja od Janiny Gwiazda ze Świebodzic
18.00 1. + Ryszard Drożdż (3 greg.)
          2. Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Małgorzaty i Radomira w 3 rocznicę ślubu, oraz dla ich dzieci Hanny i Zofii

CZWARTEK – 4.10.2018
6.30 1. Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Franciszka, dary Ducha Świętego, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza Franciszka Gocha – w dniu imienin
       2. + Maria Sąsiadek – intencja od Fundacji Pomocy dzieciom im. Stanisławy Bieńczak
       3. + Władysława (f) Dobosz – intencja od przedszkola samorządowego w Starej Wsi
16.00 + Ryszard Drożdż (4 greg.)
18.00 1. Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci św. Józefa (Nowennowa)
          3. Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Franciszka, dary Ducha Świętego, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza Franciszka Gocha – intencja od Honorowej Straży Najświętszego Serca Jezusowego

PIĄTEK – 5.10.2018
6.30 1. + Krystyna Jaskółka – intencja od Dyrekcji i pracowników MOSIR-u w Brzozowe
        2. + Emilia Pająk – intencja od syna Macieja z żoną
9.30 W intencji HS NSPJ
16.00 + Edward Bednarz – intencja od mieszkańców bloku nr 10 z ul. Witosa
18.00 1. + Ryszard Drożdż (5 greg.)
          2. + Maria i Franciszek Konieczko

SOBOTA – 6.10.2018
6.30 + Maria Sąsiadek – intencja od Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak
9.30 + Helena Bober – Draguła – intencja od wnuka Janusza
16.00 + Henryk Lasko – intencja od syna Marka z rodziną
18.00 + Ryszard Drożdż (6 greg.)


NIEDZIELA 7.10.2018
6.30 + Bronisław, Genowefa, Jerzy Pietrasz
8.00 + Tadeusz Szperber w 10 rocznicę śmierci i + Krzysztof Rygiel
9.30 1. Msza Święta w intencji Róży Rodziców św. Joanny Beratta Molla modlący się za swoje dzieci, aby uprosić u Boga łaskę ochrony tych dzieci przed wszelkim złem, a zwłaszcza tym, jakie może wypływać ze słabości i grzechów rodzicielskich
       2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Różańcowej, zdrowie i potrzebne łaski dla Sióstr z Róży Matki Bożej Różańcowej, a dla zmarłych Sióstr o dar nieba
11.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Sióstr z Róży Matki Bożej Królowej Polski, a dla zmarłych Sióstr o dar nieba
12.15 Msza Święta w intencji parafian
16.00 + Marian
18.00 + Ryszard Drożdż (7 greg.)

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 16:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00