NIEDZIELA – 7.10.2018
6.30 + Bronisław, Genowefa, Jerzy Pietrasz
8.00 + Tadeusz Szperber w 10 rocznicę śmierci i + Krzysztof Rygiel
9.30 1. Msza Święta w intencji Róży Rodziców św. Joanny Beratta Molla modlący się za swoje dzieci, aby uprosić u Boga łaskę ochrony tych dzieci przed wszelkim złem, a zwłaszcza tym, jakie może wypływać ze słabości i grzechów rodzicielskich
        2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Różańcowej, zdrowie i potrzebne łaski dla Sióstr z Róży Matki Bożej Różańcowej, a dla zmarłych Sióstr o dar nieba
11.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Sióstr z Róży Matki Bożej Królowej Polski, a dla zmarłych Sióstr o dar nieba
12.15 Msza Święta w intencji parafian
16.00 + Marian
18.00 + Ryszard Drożdż (7 greg.)


PONIEDZIAŁEK – 8.10.2018
6.30 1. + Alicja Henryka Czuba – intencja od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Brzozowie
        2. + Robert Niestrzęba – intencja od syna Jacka z rodziną
        3. + Władysława (f) Dobosz – intencja od Rady Rodziców przedszkola Samorządowego w  Staje Wsi
16.00 + Iwona Siekaniec – intencja od wuja Stanisława z rodziną z Konieczkowej
18.00 1. W 4 rocznicę ślubu Emilii i Tomasza Bobiec, dziękując za otrzymane łaski z prośbą o  Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla nich i całej rodziny
          2. + Ryszard Drożdż (8 greg.)


WTOREK – 9.10.2018
6.30 1. + Maciej Jajko
        2. + Marcin Bielec – intencja od Małgorzaty i Janusza Smereckich z rodziną z Rymanowa
        3. + Władysława (f) Dobosz – intencja od chrześnicy Romany z rodziną
16.00 + Helena Hędrzak – intencja od wnuczki Moniki z rodziną
18.00 1. + Ryszard Drożdż (9 greg.)
          2. + Janina Marszałek w 6 rocznicę śmierci
         3. Msza Święta dziękczynna w rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Renaty i Marcina Tabisz, prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i  potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego życia

ŚRODA – 9.10.2018
6.30 1. + Alfred Klecha – intencja od mieszkańców rejonu Rynek
        2. + Helena Bober - Draguła – intencja od rodziny Rachwalskich
        3. + Józef Brodzicki – intencja od córki z rodziną
16.00 1. + Zofia Nowak – intencja od syna Krzysztofa z rodziną
          2. + Tadeusz Kłopotowski – intencja od żony
18.00 1. W rocznicę urodzin Anny i Andrzeja, dziękując za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia
          2. + Ryszard Drożdż (10 greg.)
          3. + Tadeusz Kłopotowski w 2 rocznicę śmierci – intencja od żony


CZWARTEK – 11.10.2018
6.30 1. + Marianna Sowa – intencja od uczestników pogrzebu z parafii Rudna Wielka
        2. + Maria Sąsiadek – intencja od Bożeny i Andrzeja Bieńczaków
        3. + Józef Brodzicki – intencja od syna Piotr z rodziną
16.00 + Franciszek Dąbrowiecki – intencja od rodziny Szczepek z Humnisk
18.00 1. + Ryszard Drożdż (11 greg.)
          2. + Emilia Pająk – intencja od syna Macieja z żoną
          3. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla dziecka


PIĄTEK – 12.10.2018
6.30 1. + Maria Sąsiadek – intencja od Bożeny i Andrzeja Bieńczak
        2. + Robert Niestrzęba – intencja od Matyldy Zaręba z rodziną
        3. Józef Brodzicki – intencja od rodziny Zubel
16.00 + Andrzej leśniak – intencja od cioci Jadwigi
18.00 1. + Krystyna Jaskółka – intencja od Dyrekcji i pracowników MOSIR – u w Brzozowie
          2. + Ryszard Drożdż (12 greg.)


SOBOTA – 13.10.2018
6.30 1. + Iwona Siekaniec – intencja od Barbary Siekaniec z córką
        2. + Robert Niestrzęba – intencja od Teresy i Tadeusza Sabik
16.00 + Alicja Henryka Czuba – intencja od Tomasza Czuby
18.00 1. + Emilia, Anna Galik
          2. + Ryszard Drożdż (13 greg.)
          3. + Józef Brodzicki – intencja od rodziny Zubel


NIEDZIELA 14.10.2018
6.30 + Tadeusz Szperber w 10 rocznicę śmierci – intencja od córki Agnieszki z rodziną
8.00 + Maria Sąsiadek – intencja od rodziny Sąsiadek i Gebalików z Leska
9.30 1. + Jadwiga Miciak
        2. + Eugeniusz Gumienny w 1 rocznicę śmierci
11.00 1. + Ryszard Drożdż (14 greg.)
          2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla mieszkańców rejonu Podlesie
12.15 Msza Święta w intencji parafian
16.00 + Marek Najda – w 3 rocznicę śmierci
18.00 + Florentyna i Antoni

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 16:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00