Drukuj
Odsłony: 1784

1. W naszej Parafii przeżywamy dzisiaj dzień Pierwszej Komunii Świętej. Uroczysta msza święta o godz. 11.00. Z tego tytułu nie ma dzisiaj mszy świętej o godz. 12.15. Nabożeństwo majowe o godz. 15.30. Za składane ofiary na rzecz prowadzonych prac konserwatorsko – budowlanych składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W najbliższy wtorek (16.05) święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.

3. W piątek(19.05) rozpoczniemy Nowennę przed święceniami diakonatu, który w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w parafii Wara przyjmą nasi klerycy Maciej Marszałek i Arkadiusz Wojnicki.

4. W sobotę (20.05) spowiedź święta dla uczniów klas IV, którzy przeżywać będą Rocznicę I Komunii Świętej.

5. W najbliższą niedzielę (21.05) o godz. 11.00 Rocznica I Komunii świętej, zaś o godz. 12.15 Uroczystość I Komunii Świętej dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Brzozowie.

6. W najbliższą niedzielę nabożeństwo majowe połączone ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

7. W tym tygodniu o godz. 19.00 dodatkowo sprawowane będą msze święte połączone z majówkami w rejonach: poniedziałek – Mickiewicza; wtorek – Podwale, Kopernika 1,3 Bielawskiego 2 oraz Kopernika 5,7,9, Osiedlowa i Asnyka; środa – Widacz; Czwartek – Sokół; piątek – Potok.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci przystępującym do Pierwszej Komunii Świętej za prace porządkowe wykonane w kościele i placu kościelnym oraz za złożony dar ołtarza. Bóg zapłać.

9. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w dniu 15.05.2017r w godzinach nocnych nastąpi płukanie i dezynfekcja sieci wodociągowej na terenie miasta Brzozowa. Z tego tytułu może wystąpić zmętnienie wody i wyczuwalny zapach chloru. Za utrudnienia Przedsiębiorstwo przeprasza.

10. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i przyjaciół przenikniętych radością Paschalną.  Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.