Drukuj
Odsłony: 1182

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
OBJAWIENIE PAŃSKIE – 6.01.2019

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas każdej mszy świętej poświęcenie kredy i kadzidła. Po mszy świętej wieczornej (ok. godz. 18.45) zapraszamy na Jasełka połączone z kolędowaniem w wykonaniu młodzieży oazowej z naszej parafii. Dzisiaj też odwiedzą z kolędą nasze domy - misyjne grupy kolędnicze. Przyjmijmy je z radością. Ofiary złożone z tego tytułu przeznaczane są co roku na misje w Afryce. Taca dzisiejsza przeznaczona jest również na misje.

2. Jutro (7.01) przypada 2 rocznica śmierci ks. Tomasza Zięby. Wspomnijmy o nim w naszych modlitwach.

3. Najbliższa niedziela, to niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Podczas każdej mszy świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy parafianom rejonu Horybek za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej na godz. 11.00 parafian rejonu Podlesie.

4. W dniu 13 stycznia 2019, BDK zaprasza na Koncert noworoczny o godz. 17.00 i 19.00. Więcej informacji na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem.

5. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym najbliższym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od majestatu Boga Trójjedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa i  Waszych świętych Patronów. Radości ze spotkania przy wspólnym stole rodzinnym w gronie najbliższych, przyjaciół i sąsiadów. Gościom bezpiecznego powrotu do domu rodzinnego.