Drukuj
Odsłony: 784

Ogłoszenia parafialne
2 niedziela zwykła – 20.01.2019

1.Dzisiaj Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

2. W najbliższą środę(23.01) po mszy świętej wieczorowej spotkanie Akcji Katolickiej.

3. W najbliższy piątek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4.Dziękujemy parafianom rejonu Potok za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 parafian rejonu Zdrój.

5. Naszą modlitwą obejmijmy Światowe Dni Młodzieży w Panamie ( w tym młodzież z naszej parafii z ks. Markiem)

6. W najbliższy wtorek (22.01) przypada 156 rocznica Powstania Styczniowego. Przypomina nam o tym tablica umieszczona w naszej bazylice na której widnieją osoby , które zapłaciły najwyższą cenę za wolność.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Leonarda Czelnego i Agnieszkę Fedyna. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

8.Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym najbliższym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od majestatu Boga Trójjedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa i  Waszych świętych Patronów. Radości ze spotkania przy wspólnym stole rodzinnym w gronie najbliższych, przyjaciół i sąsiadów. Gościom bezpiecznego powrotu do domu rodzinnego.