1. Dzisiaj podczas każdej mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Za publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można dzisiaj otrzymać odpust zupełny. Nabożeństwo do NSPJ o godz. 15.40. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – święto Matki Kościoła. Msze święte z kazaniami o godz.6.30; 9.30; 16.00 i 18.00. Zapraszamy do uczestnictwa we mszy świętej.

3. Nabożeństwa ku czci NSPJ w dni powszednie o godz. 17.40.

4. W czwartek (8.06.) w liturgii Kościoła przeżywamy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu modlimy się szczególnie za kapłanów i powołanych do życia kapłańskiego.

5. W sobotę podczas mszy świętej wieczorowej modlimy się w intencji ofiar Katynia i tragedii smoleńskiej.

6. W najbliższą niedzielę przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej. Dziękujemy parafianom rejonu Borkówka za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii słowa parafian rejonu Rynek.

7. W Miejscu Piastowym odbędzie się w najbliższą niedzielę (11.06) Uroczystość koronacji Figury Matki Bożej Fatimskiej z Miejsca Piastowego oraz obrazu Matki Bożej Pocieszenia z kościoła parafialnego w Komborni. Uroczysta Msza święta o godz. 13.00. Szczegółowy program uroczystości umieszczony został w gablocie przed kościołem.

8. Przed kościołem w najbliższą niedzielę odbędzie się Kiermasz książek w ramach akcji „Mania pomagania”, a dochód pozyskany ze sprzedaży książek zostanie przekazany na dzieci afrykańskie. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Zwracamy się ze szczególną prośbą o wsparcie finansowe prowadzonych przez Parafię prac konserwatorsko – remontowych oraz nowego ołtarza i ambonki. Ołtarz wraz z ambonką powinien pojawić się w naszej świątyni w połowie czerwca, ale nie mamy zabezpieczenia finansowego, by pokryć koszt tych prac.

9. Msza święta dla mieszkańców Rejonu Podlesie z racji ofiar złożonych przy święceniu pokarmów wielkanocnych będzie sprawowana w najbliższą niedzielę o godz. 8.00.

10. W dniu 17.06.2017r. odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Zachęcamy do udziału w tej Pielgrzymce. Zapisy w zakrystii do najbliższej niedzieli.

11. W dniach od 17.07.- 22.07.2017r. organizowana jest autokarowa pielgrzymko – wycieczka do Trójmiasta – szwedzka Karlskrona – Malbork. Zapisy osób chętnych w zakrystii lub u ks. Pawła do 23 czerwca. Przy zapisie podajemy PESEL, seria i numer dowodu osobistego, adres i kontakt telefoniczny. Szczegółowy plan umieszczony będzie na nasze parafialnej stronie internetowej.

12. W dniach od 4.07. – 15.07.2017r wyruszy na pątniczy szlak na Jasną Górę 37 Archidiecezjalna Przemyska Piesza Pielgrzymka . Hasło tegorocznych rekolekcji w drodze „Idźcie i głoście Ewangelię” Spotkanie organizacyjne dla wybierających się na Pielgrzymkę odbędzie się w niedzielę 25.06.2017r. w naszej Kolegiacie o godz. 14.00. Spotkanie rozpocznie się mszą świętą a następnie zostaną omówione sprawy organizacyjne. Przewodnikiem Grupy św. Wojciecha jest ks. Waldemar. Zapraszamy do podjęcia odważnej decyzji i wyruszenia na pątniczy szlak. Ci, którzy nie mogą pielgrzymować fizycznie mogą uczynić to w sposób duchowy.

13. Program Uroczystości w Sanktuarium św. Jana Pawła II (kościół św. Piotra i Jana) w Krośnie w dniach 9.06. – 11.06.2017r. związany z 20 rocznicą pobytu św. Jana Pawła II na Podkarpaciu umieszczony został w gablocie przed kościołem. Prosimy o zapoznanie się z programem uroczystości.

14. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Najświętszej- naszej Pani Brzozowskiej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i przyjaciół przenikniętych radością Paschalną.  Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00