Drukuj
Odsłony: 1169

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24.03.2019

1. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00 i 17.00. Zapraszamy.

2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Msza święta o godz. 18.00 połączona będzie z obrzędem złożenia deklaracji adopcji dziecka poczętego. Zachęcamy do włączenia się w to piękne dzieło modlitewne za dzieci poczęte.

3. W czwartek od godz. 17.00 Godzina Święta prowadzona przez Honorową Straż NSPJ w  duchu wynagrodzenia Sercu Bożemu.

4. W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej dla dorosłych o godz. 7.00 i 17.30, zaś dla dzieci o  godz. 15.30.

5. Dziękujemy parafianom rejonu Szpital za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godzinę 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej parafian rejonu Horybek.

6. Przypominamy, aby wziąć udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej należy się zarejestrować przez stronę internetową. Szczegółowe informacje umieszczone zostały na tablicach ogłoszeń przed kościołem.

7. W najbliższą sobotę (30.03) na terenie całej naszej parafii zbierany będzie złom. Organizatorami tej zbiórki złomu są nasi ministranci, którzy w ten sposób chcą wesprzeć swój fundusz ministrancki. Złom prosimy wystawić w sobotę w godzinach od 8.00 do 9.00.

8. W dniach od 20 lipca do 27 lipca 2019 roku przy parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Jarosławiu jest organizowana autokarowa pielgrzymko - wycieczka do CHORWACJI Z WIZYTĄ W MEDJUGORIE oraz kilku jeszcze miejsc świętych i nie tylko rozsianych w Chorwacji oraz w Bośni i Hercegowinie! Szczegółowy plan tego wyjazdu umieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii. Całość kosztów pielgrzymki z  wszystkimi opłatami przy 48 osobach wynosi około: 799 zł + 250 €.

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Mariana Mokrzyckiego. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

10.Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym najbliższym tygodniu rocznice swoich urodzin, życzymy obfitości łask płynących od majestatu Boga Trójjedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa i  Waszych świętych Patronów. Ponadto radosnych i  miłych spotkań przy dzisiejszym stole w gronie rodziny, przyjaciół, znajomych i sąsiadów. Wszystkim Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania. Prośmy Ducha Świętego, aby pomógł nam formować chrześcijańską postawę ucznia – apostoła Chrystusa.