Ogłoszenia Parafialne
6 niedziela wielkanocna – 26.05.2019.

1. W naszej parafii przeżywamy dzisiaj odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia ( Matki Bożej Ognistej). Msza święta z udziałem kapłanów z naszego dekanatu i kapituły brzozowskiej o godz. 16.00 a na zakończenie Mszy świętej Przedszkolaki z Przedszkola NR 1 im. bł. Siostry Celestyny przedstawią program artystyczny poświęcony wszystkim Mamom w dniu ich święta.
Nabożeństwo majowe o godz.15.30.

2.W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje ( tzw. Dni Krzyżowe)

3. We wtorek (28.05) o godz. 6: 30 zostanie odprawiona Msza święta w intencji mieszkańców rejonu Mickiewicza a we środę (29.05) w intencji mieszkańców rejonu Potok.

4. W czwartek od godz. 17.00 Godzina Święta prowadzona w duchu wynagrodzenia NSPJ przez Honorową Straż NSPJ.

5. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego i zakończenie nabożeństw majowych. Po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia.

6. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca o godz. 8.30. Msza święta dodatkowo o godz. 9.30.

7.Dziękujemy parafianom rejonu Borkówka za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę, zaś na najbliższą niedzielę (2.06) prosimy o przygotowanie liturgii słowa parafian rejonu Rynek.

8. W najbliższą niedzielę( 2.06) przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu o godz. 11.00 w parafii Pakoszówka nasz parafianin kleryk Karol Leń przyjmie święcenia diakonatu. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

9.Msze święte gregoriańskie za śp. Franciszka Dąbrowieckiego będą odprawiane przez miesiąc czerwiec przez ks. Łukasza Jastrzębskiego w Przemyślu.

10. Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie serdecznie zaprasza absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów do podjęcia nauki w technikum, szkole branżowej oraz liceum – funkcjonujących w ramach Zespołu Szkół Budowlanych. Placówka posiada bogatą ofertę kierunków kształcenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej oraz na plakatach umieszczonych w gablotach przy kościele.

11. W tym tygodniu o godz. 19.00 zostaną odprawione dodatkowo msze święte i nabożeństwa majowe przy czerwonej kapliczce dla rejonu Rynek (29.05- środa) i przy figurze Matki Bożej w sąsiedztwie parku dla rejonu Sokół (30.05- piątek)

12.W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Barbarę Czuba , Krzysztofa Skibę i Kazimierza Kobiałkę. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

13.Wszystkim Solenizantom, Jubilatom, tym którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa a szczególnie wszystkim Mamom w dniu ich święta życzymy obfitości łask płynących od majestatu Boga Trójjedynego, opieki naszej Pani Brzozowskiej, św. Józefa i  Waszych świętych Patronów. Radości paschalnej i  miłych spotkań stole rodzinnym. Wszystkim Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania. Prośmy Ducha Świętego, aby pomógł nam formować chrześcijańską postawę ucznia – apostoła Chrystusa.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00