1.Dziś zakończenie nabożeństw czerwcowych o godz. 15.40.

2.W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne od godz. 17.00. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16.30 – 18.00.

3. W pierwszy piątek miesiąca (5.07) wyrusza z naszej parafii Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę (Grupa św. Wojciecha). Msza święta w naszej Bazylice dodatkowo o godz. 7.30 pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Adama Szala. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i pożegnania Grupy Pielgrzymiej św. Wojciecha. Przypominamy, że można również podjąć drogę duchowego pielgrzymowania wypełniając deklaracje wyłożone na stoliku z prasą katolicką i w dniu wyjścia Pielgrzymki wręczyć Księdzu Waldemarowi - Przewodnikowi Grupy. Z tego tytułu nie będzie Mszy świętej o godz. 9.30. Prosimy o zapamiętanie tej zmiany. Wymiana bilecików Honorowej Straży NSPJ podczas każdej Mszy świętej.
Chorych odwiedzimy z posługą kapłańska po pożegnaniu Pielgrzymów. Prosimy, zatem o cierpliwość.

4. W sobotę nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca od godz. 8.30, dodatkowa Msza święta o godz. 9.30.

5. W najbliższą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca podczas Mszy świętych aspersja i poświęcenie dewocjonaliów. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

6.Dziękujemy parafianom Rejonu Kopernika (5,7,9), Osiedlowa i Asnyka za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii słowa przez mieszkańców Rejonu Szpital.

7. Z dniem 24.08.2019r przychodzi do naszej parafii ks. Tomasz Bednarz posługujący ostatnio w parafii Kraczkowa. Zastąpi ks. Marka Szczepańskiego, który został skierowany, jako wikariusz do parafii Bożego Ciała w Jarosławiu.

8. W zakrystii są do odebrania, rozpisane na przyszły rok intencje Mszy świętych pogrzebowych. Zainteresowanych prosimy, aby to uczynili w tych najbliższych dniach.

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Andrzeja Pufkę, mieszkającego w ostatnich latach w Przemyślu. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

10. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od majestatu Boga Trójjedynego, opieki naszej Pani Brzozowskiej, św. Józefa i  Waszych świętych Patronów. Miłych spotkań przy stole rodzinnym. Wszystkim Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania. Prośmy Ducha Świętego, aby pomógł nam formować chrześcijańską postawę ucznia – apostoła Chrystusa.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00