1. Dzisiaj nieszpory niedzielne o godz. 15.40.

2. W najbliższy wtorek(16.07) w liturgii Kościoła przeżywamy wspomnienie NMP z Góry Karmel. Wszystkich czcicieli Matki Bożej, którzy przyjęli Szkaplerz zapraszamy do uczestnictwa we mszy świętej.

3. Dziękujemy parafianom Rejonu Horybek za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o  przygotowanie liturgii słowa przez mieszkańców Rejonu Podlesie.

4. W najbliższą niedzielę (21.07) w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i poświecenie pojazdów mechanicznych podczas każdej Mszy świętej. Razem z MIVA Polska chcemy dziękować Bogu za bezpieczne podróże i  jako znak tej wdzięczności pragniemy ofiarować od każdego z nas 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy. Ofiary z tego tytułu ministranci zbierać będą przy bramach wyjściowych placu kościelnego. Poświęcenie samochodów na placu kościelnym, parkingu przy plebani, Kolegium i za murem kościelnym.

5. W najbliższą niedzielę (21.07) Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

6.Tradycyjnie (10.08) z naszej parafii wyrusza 33 piesza pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii. Przy zapisie podajemy numer PESEL. Organizatorzy pielgrzymki zawracaj się z prośbą, aby przy zapisach zaznaczyć, czy dana osoba planuje powrót transportem prywatnym, czy zorganizowanym przez organizatorów pielgrzymki.

7. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od majestatu Boga Trójjedynego, opieki naszej Pani Brzozowskiej, św. Józefa i  Waszych świętych Patronów. Miłych spotkań przy stole rodzinnym. Wszystkim Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania. Prośmy Ducha Świętego, aby pomógł nam formować chrześcijańską postawę ucznia – apostoła Chrystusa.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00