1. Dziś nieszpory o godz. 15.40.

2.Jutro(26.08) Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte jak w dni powszednie.

3.Dziękujemy Parafianom rejonu Rynek za przygotowanie liturgii Mszy św. na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00 a na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy św. Parafian rejonu Mickiewicza.

4. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

5. W najbliższą sobotę (31.08) organizowana jest Pielgrzymka Osób Starszych i Chorych Archidiecezji Przemyskiej do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd z przystanku autobusowego o godz. 8.00.

6. Witamy bardzo serdecznie w naszej parafii ks. Tomasza Bednarza, który przejmuje obowiązki duszpasterskie po ks. Marku. Księdzu Tomaszowi życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki naszej Pani Brzozowskiej oraz radości i satysfakcji z pełnienia posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie parafialnej.

7. Regionalno- Ośrodkowe Koło Ogólnopolskiego Zawodowego Techników Medycznych Radioterapii w Brzozowie zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe na rzecz remontu holu głównego – poczekalni w Zakładzie Radioterapii. Celem remontu jest poprawa komfortu pacjentów wyczekujących na terapię ratującą ich życie. W najbliższą niedzielę będzie taka możliwość wsparcia tej prośby przez złożenie dobrowolnej ofiary do puszek przed kościołem. Zebrana kwota zostanie przelana na konto szpitala z dopiskiem „ na remont poczekalni Zakładu Radioterapii”. Inicjatorzy tej zbiórki już dzisiaj wszystkim darczyńcom dziękują.

8. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy radosnych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy miłego pobytu na ziemi brzozowskiej i szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00