Drukuj
Odsłony: 960


1. Dzisiaj nieszpory o godz. 15.40. Przed kościołem do puszek zbierane są ofiary na rzecz remontu holu oddziału radioterapii szpitala brzozowskiego.

2. Jutro (2.09) rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza święta dla uczniów szkół średnich o  godz. 8.00 , dla uczniów Szkoły Podstawowej o godz. 9.30 a Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy będzie miał mszę świętą w środę (4.09) o godz. 10.30.

3. W najbliższy wtorek(3.09) o godz. 10.00 msza święta na rynku brzozowskim z udziałem władz samorządowych , pocztów sztandarowych i zaproszonych gości w 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek , piątek i pierwsza sobota miesiąca. Modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych w czwartek od godz. 17.00. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16.30- 18.00. Zapraszamy dzieci i młodzież, aby skorzystali ze spowiedzi świętej z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego. W pierwszy piątek miesiąca czuwanie modlitewne prowadzone przez Honorową Straż Serca Jezusowego od godz. 8.45. Dodatkowa msza święta o godz. 9.30. Wymiana bilecików Honorowej Straży podczas każdej mszy świętej. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w godzinach przedpołudniowych.

5. W sobotę nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca o godz. 8.30.

6. Dziękujemy parafianom rejonu Mickiewicza za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00 a na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej parafian rejonu Sokół.

7. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Dziękujemy za wsparcie prowadzonych prac.

8. Straż Honorowa NSPJ zaprasza na Jubileusz 150 lecia Straży Honorowej w Polsce do Katedry Przemyskiej w dniu 14 września 2019r. Zapisy w zakrystii do najbliższej niedzieli(8.09)

9. Minął okres wakacyjny. Wznawiają swoją działalność wszystkie grupy duszpasterskie wg porządku lat ubiegłych.

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Piotra Gadamskiego. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

10.Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy radosnych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy miłego pobytu na ziemi brzozowskiej i szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.