Drukuj
Odsłony: 1161

1. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. Przypominamy, że w dni powszednie różaniec o godz. 17.30, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 15.30. Dzisiaj po każdej mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. We wtorek po mszy świętej wieczornej spotkanie formacyjno – modlitewne dla Honorowej Straży NSPJ, ale zapraszamy wszystkich do pozostania i wspólnej modlitwy.

3.W najbliższą niedzielę (13.10) przeżywamy w naszej ojczyźnie kolejny Dzień Papieski pod hasłem” Wstańcie, chodźmy”. Ofiary zbierane do puszek w tym dniu przeznaczone są na fundusz stypendialny.

4. W niedzielę (13.10) zakończenie nabożeństw fatimskich. Różaniec o godz. 15.30, następnie msza święta i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zapraszamy

5. Dziękujemy Parafianom rejonu Horybek za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 Parafian rejonu Podlesie.

6. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za składane ofiary składamy szczere Bóg zapłać. Zostały dokończone prace przy prospekcie organowym, trwają prace przy dachu na kolegium oraz opracowaliśmy całą dokumentację i złożyliśmy wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dotyczący termomodernizacji Budynku parafialnego ( plebani).

7. W najbliższy czwartek (10.10) o godz. 11.00 msza święta w intencji wszystkich diabetyków.

8.W piątek(11.10) zapraszamy na mszę świętą na godz. 18.00 i spotkanie dotyczące sakramentu bierzmowania rodziców klas VIII.

9. Nasze parafialne kalendarze rozprowadzane będą od najbliższej niedzieli, gdyż na dzisiejszą niedzielę drukarnia nie zdążyła przygotować.

10.Wszystkim Solenizantom w tym naszemu Ks. Proboszczowi, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy radosnych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy miłego pobytu na ziemi brzozowskiej i szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.