Drukuj
Odsłony: 1384


1. Dzisiaj Nieszpory o godz. 15.40. Podczas dzisiejszej niedzieli ministranci rozprowadzają kadzidło i kredę, którą poświęcimy w Uroczystość Trzech Króli. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na Fundusz ministrancki.

2. Jutro (13.12) obchodzić będziemy 40 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w naszej Ojczyźnie. Uroczysta Msza Święta z udziałem zaproszonych gości o godz.18.00.

3. W piątek (17.12) zapraszamy na Mszę Świętą na godz. 18.00 i kolejny wieczór uwielbienia.

4. Dziękujemy Parafianom rejonu Kopernika 5,7,9 oraz Osiedlowa i Asnyka za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 Parafian rejonu Szpital.

5. W najbliższą niedzielę(19.12) Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

6.W najbliższy piątek(17.12) w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy z posługą sakramentalną osoby starsze i chore , które korzystają z posługi sakramentalnej z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii tych osób do najbliższego czwartku.

7. Zachęcamy, aby w tym tygodniu przystąpić sobie do spowiedzi świętej , unikać tworzenia kolejek przed konfesjonałami.

8. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Kazimierza Kapa z Krzywego, Kamilę Sławęcką i Tadeusza Zygarowicza. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

9. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, życzymy, aby w waszym życiu nie zabrakło obecności Boga. Niech towarzyszy Wam opieka Matki Bożej, św. Józefa oraz wstawiennictwo waszych świętych Patronów. Wam Drodzy Parafianie i Goście życzymy radosnego przeżywania okresu Adwentu w oczekiwaniu na przyjście Pana.