Drukuj
Odsłony: 1207


1. Dzisiaj podczas każdej mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Nieszpory popołudniowe o godz. 15.40. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2. W najbliższy czwartek (5.07) wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Msza święta w naszej Kolegiacie o godz. 7.30 pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Józefa Michalika. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i pożegnania Grupy Pielgrzymiej św. Wojciecha. Przypominamy, że można również podjąć drogę duchowego pielgrzymowania wypełniając deklaracje wyłożone na stoliku z prasą katolicką i w dniu wyjścia Pielgrzymki wręczyć Księdzu Waldemarowi - Przewodnikowi Grupy.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Godzina Święta w czwartek od godz. 17.00. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16.30 – 18.00. Przypominamy, że spowiadamy codziennie podczas mszy świętej porannej i po południu od godz. 17.30.W  piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych z posługą kapłańską. Księża rozpoczęli też swoje urlopy wakacyjne, więc prosimy chorych o cierpliwość. Wymiana bilecików Honorowej Straży NSPJ podczas każdej mszy świętej. Dodatkowa Msza święta w piątek o godz. 9:30, zaś o godz. 8:50 adoracja prowadzona przez członków Honorowej Straży NSPJ.

4. W sobotę nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. Początek nabożeństwa o godz. 8.30, dodatkowa msza święta o godz. 9.30.

5. Dziękujemy parafianom Rejonu Kopernika (5,7,9,), Osiedlowa i Asnyka za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii słowa przez mieszkańców Rejonu Szpital.

6. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą INWESTYCYJNĄ. Bardzo prosimy o szczodre wsparcie prowadzonych prac przy naszej świątyni, a za wszelkie ofiary składane na tacę, w kancelarii parafialnej i konto parafialne składamy staropolskie „ Bóg zapłać”

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś.p. Janinę Szuba. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…