NIEDZIELA – 3.03.2019
6.30 + Janina Pufka w 39 rocznicę śmierci
8.00 1. + Kazimiera (f) Nawłoka – intencja od rodziny Tomsiów z Hełmka
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Piotr i Krzysztofa
9.30 1. + Zofia Chęć – intencja od brata Andrzeja Duplagi z rodziną
2. + Kazimierz Gałuszka
11.00 + Stanisław Rymarz (3 greg.)
12.15 W intencji parafian
16.00 + Kazimierz Dąbrowski – intencja z okazji imienin
18.00 + Józef Konieczny – intencja od żony
PONIEDZIAŁEK – 4.03.2019
6.30 1. + Zofia Chęć – intencja od brata Andrzeja Duplagi z rodziną
2. + Danuta Leń – intencja od pracowników ORW Bystre
3. + Kazimierz Bocoń – intencja od rodziny Skibów i Oleniacz z Niebocka
16.00 + Stanisław Rymarz (4 greg.)
18.00 1. + Jerzy Golonka – intencja od Marii Drożdżal
2. + Zdzisław Nowak – intencja od Jana Jarosza z rodziną
WTOREK – 5.03.2019
6.30 1. + Janina Szuba – intencja od sąsiadów z ul. Polnej
2. + Tadeusz Bodnar – intencja od Zarządu rady Nadzorczej i pracowników Spółdzielni ogrodniczej ziemi sądeckiej w Nowym Sączu
3. + Agnieszka Szwan – intencja od mamy i brata Marka z dziećmi
16.00 + Stanisław Rymarz (5 greg.)
18.00 1. Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci św. Antoniego (Nowennowa)
2. + Tadeusz Drożdżal – intencja od brata Romana z rodziną
ŚRODA – 6.03.2019
6.30 1. + Kazimiera (f) Nawłoka – intencja od rodziny Dziechowskich z Mielca
2. + Zofia Chęć – intencja od brata Józefa Duplagi z rodziną z Nowego Tomyśla
9.30 + Tadeusz Drożdżal – intencja od chrześnicy Katarzyny z rodziną
16.00 + Stanisław Rymarz (6 greg.)
18.00 1. + Zdzisław Nowak – intencja od brata Kazimierza
2. O Boże błogosławieństwo dla Rodziny
3. + Marian Fiejdasz w 13 rocznicę śmierci
CZWARTEK – 7.03.2019
6.30 1. + Maria Barańska – intencja od Emilii i Henryka Błahut z rodziną
2. + Jan Szyndlar – intencja od sąsiadów z ul. Witosa 17
3. + Krzysztof Zubel – intencja od rodziców
16.00 + Stanisław Rymarz (7 greg.)
18.00 1. Msza Święta dziękczynno – błagalna ku czci św. Józefa (Nowennowa)
2. + Maria Lusiarz – intencja od grupy Przemienienie
PIĄTEK – 8.03.2019
6.30 1. + Janina Szuba – intencja od wujka Tadeusza z rodziną
2. + Maria Barańska – intencja od Krystyny Hocyk z rodziną
3. + Krzysztof Zubel – intencja od brata z rodziną
16.00 + Stanisław Rymarz (8 greg.)
18.00 1. + Jerzy Golonka – intencja od Jana z rodziną
2. + Kazimierz w dniu imienin – intencja od żony
3. Zmarli rodzice: Jan i Maria i + Michalina Łobaza w 12 rocznicę śmierci
SOBOTA – 9.03.2019
6.30 1. + Stanisław Bryś – intencja od kolegów z firmy Jadmar
2. + Maciej Jajko
3. + Krzysztof Zubel – intencja od brata z rodziną
16.00 + Zofia Chęć – intencja od siostry Stanisławy Soboty z rodziną
18.00 1. + Stanisław Rymarz (9 greg.)
2. + Zofia Szopa – intencja od rodziny Szostaków
NIEDZIELA 10.03.2019
6.30 + Eleonora, Kazimierz, Henryk
8.00 + Krzysztof Zubel – intencja od chrzestnej z rodziną
9.30 1. + Stanisław Rymarz (10 greg.)
2. + Anna Fic w 10 rocznicę śmierci
11.00 + Krzysztof rzepka w 1 rocznicę śmierci
12.15 W intencji parafian
16.00 1. + Lucjan w rocznicę śmierci
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Cech Rzemiosł Różnych
18.00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Gabrysi z okazji 2 rocznicy urodzin