NIEDZIELA 14.11.2021r.
6.30 + Emil w 15 rocz. śm.
8.00 1) + Stanisław Kuźniar w dniu imienin
        2) + Genowefa Smoleń – intencja od męża Józefa
9.30 1) + Zdzisław Wolan
         2) + Olivka Barabasz – intencja od sąsiadów rodziny Zublów
11.00 + Maria Pakiet – (gr.14)
12.15 W intencji Parafian
16.00 + Zofia Owoc – intencja od sąsiadki Zofii Obłój z rodziną
18.00 O Boże bł., potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jana i Grażyny w 43 rocz. ślubu

PONIEDZIAŁEK 15.11.2021r.
6.30 1) + Ks. Franciszek Rzepka
        2) + Wojciech Dąbrowiecki - intencja od przyjaciół rodziny
        3) + Genowefa Smoleń – intencja od syna Andrzeja z rodziną
16.00 +Zofia Owoc – intencja od siostry Reginy z Brzezna
18.00 1) + Maria Pakiet – (gr.15)
          2) + Irena Suchorabska– intencja od rodziny Dudków i Łobazów

WTOREK 16.11.2021r.
6.30 1) + Czesław Nieznański – intencja od rodziny Kozak i Rogoz z Domaradza
        2) + Wioletta Domaradzka – intencja od sąsiadów
16.00 + Zofia Owoc – intencja od Wandy Owoc z rodziną
18.00 1) + Maria Pakiet – (gr.16)
          2) + Irena Suchorabska – intencja od Danuty i Grzegorza Rajchel
          3) Z róży MB Ostrobramskiej, dziękczynno – błagalna dla sióstr i ich rodzin oraz o dar nieba dla zmarłych sióstr i zmarłych z rodzin.

ŚRODA 17.11.2021r.
6.30 1) + Czesław Nieznański – intencja od rodziny Juraszów z Korczyny
        2) + Zofia Kostur- intencja od Dyrektora i Pracowników Muzeum Regionalnego w Brzozowie
        3) ++ Zmarli polecani w tegorocznych wypominkach
16.00 + Genowefa Smoleń – intencja od córki Agnieszki z rodziną
18.00 1) + Maria Pakiet – (gr.17)
          2) + Andrzej Surlas – intencja od córki Barbary z rodziną
          3) + Ks. Tomasz Zięba - intencja od mieszkańców ul. Asnyka i Osiedlowa

CZWARTEK 18.11.2021r.
6.30 1) + Czesław Nieznański – intencja od rodziny Juraszów z Korczyny
        2) + Genowefa Smoleń – intencja od córki Joanny
16.00 + Janina Konieczko – intencja od rodziny Bąk
18.00 1) + Maria Pakiet – (gr.18)
          2) + Zofia Owoc – intencja od Mieczysława z rodziną
          3) + Zofia, + Stanisław, + Lidia

PIĄTEK 19.11.2021r.
6.30 1) + Czesław Nieznański – intencja od rodziny Piątków z Bliznego
        2) + Irena Suchorabska – intencja od Dyrekcji, Pracowników i Uczniów oraz od Emerytów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Brzozowie
        3) ++ Zmarli polecani w tegorocznych wypominkach
16.00 + Maria i + Józef – intencja od dzieci
18.00 1) + Maria Pakiet – (gr.19)
          2) + Adam Długosz – intencja od geodetów z ul. 3 maja
          3) + Olivia Barabasz – intencja od właścicieli firmy Wolbud

SOBOTA 20.11.2021r.
6.30 1) + Jan w 10 rocz. śm.
        2) + Genowefa Smoleń– intencja od rodziny Dziwików
16.00 + Grzegorz Ruchlewicz – intencja od sąsiadów
18.00 1) + Maria Pakiet – (gr.20)
          2) + Bolesław Golonka – intencja od żony


NIEDZIELA 21.11.2021r.
6.30 + Jan Krynicki – intencja od rodziny Serwańskich i Kobiałków
8.00 1) W 67 rocz. ślubu Janiny i Tadeusza, dziękczynno – błagalna z prośbą o dalsze Boże bł., zdrowie, opiekę Matki Bożej na dalsze lata
        2) + Wioletta Domaradzka – intencja od kolegów z klasy Michała i wychowawczyni
9.30 1) + Zofia Owoc – intencja od Personelu Oddziału Neurologii
        2) + Hanna Szpiech – intencja od Personelu Oddziału Chirurgii Onkologicznej
11.00 1) + Genowefa Smoleń – intencja od rodziny Targowskich
          2) + Olivia Barabasz – intencja od właścicieli firmy Wolbud
12.15 W intencji Parafian
16.00 Msza św. ku czci MB Ognistej ( Nowennowa)
18.00 + Maria Pakiet – (gr.14)

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00