NIEDZIELA ŚW. RODZINY 26.12.2021r.
6.30 + Maria, + Mieczysława, + Antoni, + Józef
8.00 1) + Adam Konieczny – (gr.26)
        2) + Joanna Komarska w 1 rocz. śm.
9.30 1) W 40 rocz. ślubu Marii i Romana, dziękczynno - błagalna
        2) + Krzysztof Wójtowicz
11.00 1) + Edward Bednarz w 4 rocz. śm.
          2) + Bronisław Bednarz w 8 rocz. śm.
          3) W intencji Rejonu Horybek
12.15 W intencji Parafian
16.00 + Józef i + Ludwika (k)
18.00 W 40 rocz. ślubu Bożeny i Zdzisława, dziękczynno - błagalna

PONIEDZIAŁEK 27.12.2021r.
6.30 1) + Adam Konieczny – (gr.27)
        2) + Helena Szczerba – intencja od rodziny Dziepak
        3) + Barbara Bargieł – intencja od rodziny Kenarów
        4) + Bronisław Jurczak – intencja od emerytów z utrzymania ruchu i narzędziowni Zakładu Tworzyw ART. GOS
16.00 + Janina, + Stanisław
18.00 + Genowefa Widziszewska

WTOREK 28.12.2021r.
6.30 1) + Wioletta Domaradzka – intencja od Bogdana Domaradzkiego z synem Michałem
        2) + Helena Szczerba – intencja od rodziny Dołegowskich i Ziomków z Lubatówki
        3) + Barbara Bargieł– intencja od rodziny Więcek
        4) + Edward Haduch w 22 rocz. śm.
16.00 + Zbigniew Mazur w 10 rocz. śm
18.00 + Adam Konieczny – (gr.28)

ŚRODA 29.12.2021r.
6.30 1) + Mieczysław, + Stanisław, + Ryszard, + Władysław, + Andrzej, Barbara
        2) + Jan
        3) + Stanisław w 12 rocz. śm.
        4) + Helena Szczerba – intencja od Róży MB Gromnicznej
16.00 + Genowefa Widziszewska
18.00 + Adam Konieczny – (gr.29)

CZWARTEK 30.12.2021r.
6.30 1) + Wioletta Domaradzka – intencja od sąsiadów
        2) + Helena Szczerba – intencja od Róży MB Gromnicznej
        3) + Anna Leń – intencja od córki chrzestnej z rodziną
        4) + Bronisław Jurczak – intencja od Danusi i Eugeniusza
16.00 + Zygmunt, + Zbigniew, +Anna, + Andrzej
18.00 + Adam Konieczny – (gr.30)

PIĄTEK 31.12.2021r.
6.30 1) Za pary uczestniczące na nauki w Poradni Życia Rodzinnego
        2) + Helena Szczerba – intencja od sąsiadów córki Elżbiety
        3) +Barbara Bargieł – intencja od Pracowników Sądu Rejonowego w Brzozowie
        4) + Jan
16.00 1) W intencji Parafian
          2) Dziękczynno – błagalna za całoroczną opiekę Boża dla rodzin Łukasiewiczów, Hajduków, Zachariasiewicóow i Maślaków i z prośba o dalszą opieke i Boże bł.

NOWY ROK SOBOTA 1.01.202r.
6.30 + Krzysztof Wiśniewski – intencja od Pracowników Przedszkola Samorządowego nr 1 w Brzozowie
8.00 1) + Maria Przybyła – pocz. gregorianki od córki Wiesławy z rodziną i syna Józefa
        2) Msza św. Błagalna za wstawiennictwem patronki Rejonu Matki Bożej rodzicielki, z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla rodzin z Rejonu Borkówka, Jakla wielka i Jakla Mała
       3) Msza św. Z prośbą o pogodę i urodzaje płodów ziemi oraz o ochronę przed kataklizmami żywiołowymi dla Rejonu Borkówka, Jakla Wielka i Jakla Mała
9.30 + Maria Lisowska – intencja od syna Piotra z rodziną
11.00 + Joanna i + Franciszek – intencja od córki
12.15 W intencji Parafian
16.00 + Stanisław Gazdowicz – intencja od córki Barbary
18.00 + Jan Wandas – intencja od żony Marii

NIEDZIELA 2.01.202r.
6.30 + Władysław Sobala– intencja od żony Józefy
8.00 1) + Agata Fil – intencja od dzieci i rodziców z klasy II SP w Humniskach
        2) + Paweł Cesarz w 6 rocz. śm.
9.30 1) + Mariusz Kufel
        2) + Krzysztof Adamski
11.00 1) Z rejonu Podlesie, dziękczyno – błagalna
          2) + Maria Przybyło – gr.2
12.15 W intencji Parafian
16.00 + Aleksandra i + Karol – intencja od syna z rodziną
18.00 + Beata Bober – intencja od męża z dziećmi

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00