Drukuj
Odsłony: 1948

NIEDZIELA – 26 LUTEGO

6.30 – + Franciszek i Anna
8.00 – Msza św. dziękczynno-błagalna w intencji Lucyny i jej rodziny
9.30 – Msza św. dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Teresy i Adama, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia
11.00 – 1. + Marek Najda (26 greg.)
             2. + Ks. Tomasz Zięba (26 greg.)
12.15 – W intencji parafian
16.00 – 1. + Bolesław Błażko – intencja od siostry z mężem
              2. Msza św. dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Dominika, z prośbą o dalsze łaski i opiekę Matki Bożej – intencja od rodziców
18.00 – + Adam Pakiet – intencja od Harcerzy i Instruktorów Hufca ZHP w Brzozowie


PONIEDZIAŁEK – 27 LUTEGO

6.30 – 1. + Adam Kobiałka – intencja od córki Agnieszki z mężem Waldemarem
           2. + Adam Pakiet – intencja od Elżbiety i Janusza Wojtowicz
3. + Ks. Tomasz Zięba (27 greg.)

16.00 – + Zofia – intencja od rodziny Sitarzów

18.00 – 1. + Marek Najda (27 greg.)
             2. + Michał


WTOREK – 28 LUTEGO

6.30 – 1. + Juliusz Kondoł – intencja od rodziny Kusiów
           2. + Aleksandra (f)
           3. + Ks. Tomasz Zięba (28 greg.)

16.00 – 1. + Zofia
             2. Msza św. dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Aleksandry, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu

18.00 – 1. + Marek Najda (28 greg.)
             2. + Adam Pakiet – intencja od rodziny Heretów


ŚRODA – 1 MARCA

6.30 – 1. + Janina i Jan Miksiewicz (1 greg.)
           2. + Gabriela Stanisławczyk – intencja od córki Aliny z mężem
           3. + Ks. Tomasz Zięba (29 greg.)

9.30 – + Maria, Roman i Bronisława (f)

16.00 – + Lucjan Krynicki

18.00 – + Marek Najda (29 greg.)

CZWARTEK – 2 MARCA

6.30 – 1. + Janina i Jan Miksiewicz (2 greg.)
           2. + Mirosław Kusak – intencja od sąsiadów z ul. Okulickiego i ul. Zdrojowej
           3. + Ks. Tomasz Zięba (30 greg.)

16.00 – + Zofia – intencja od rodziny Sitarzów

18.00 – 1. Msza św. dziękczynno – błagalna ku czci św. Józefa (NOWENNOWA)
             2. + Marek Najda (30 greg.)


PIĄTEK – 3 MARCA

6.30 – 1. + Janina i Jan Miksiewicz (3 greg.)
           2. + Adam Pakiet – intencja od rodziny Tymczaków

9.30 – W intencji Członków Honorowej Straży NSPJ i ich rodzin

16.00 – + Janina Pufka w 37 rocznicę śmierci

18.00 – + Józef Konieczny w 2 rocznicę śmierci – intencja od żony


SOBOTA – 4 MARCA

6.30 – + Kazimiera w 25 rocznicę śmierci

9.30 – + Janina i Jan Miksiewicz (4 greg.)

16.00 – + Kazimierz i Danuta

18.00 – 1. + Mirosław Kusak – intencja od Zarządu i pracowników Przedsiębiorstwa Budownictwa Energetycznego w Krośnie
             2. + Jan i Katarzyna, oraz za zmarłych z rodziny


NIEDZIELA – 5 MARCA

6.30 – + Władysława (f) Ogrodnik – intencja od Piotra Gadamskiego z rodziną
8.00 – + Tadeusz Kruczek w 14 rocznicę śmierci i + Stanisława (f) Kruczek w 8 rocznicę śmierci
9.30 – 1. + Janina i Jan Miksiewicz (5 greg.)
           2. W intencji „Żołnierzy Wyklętych”
11.00 – + Adam Pakiet – intencja od nauczycieli i pracowników Gimnazjum w Uszwi
12.15 – W intencji parafian
16.00 – + Stanisław Kucharski – intencja od córki Lucyny z rodziną
18.00 – + Kazimierz