NIEDZIELA – 23 KWIETNIA

6.30 – + Adam Pakiet - intencja od Dyrektora i pracowników Szkoły Podstawowej w Uszwi
8.00 – + Rozalia Obłój (22 greg.)
9.30 – + Stanisław Kucharski – intencja od rodziny Suchorabskich
11.00 – + Marian Kuźnar (22 greg.)
12.15 – W intencji parafian
16.00 – + Henryk i Janina
18.00 – + Lucyna Żyłka – intencja od mamy


PONIEDZIAŁEK – 24 KWIETNIA

6.30 – 1. + Marian Kuźniar – intencja od Dyrekcji o pracowników Szkoły Podstawowej w Brzozowie
           2. + Mirosław Kusak – intencja od rodziny Bryś z ul. Zielonej
           3. + Ks. Tomasz Zięba – intencja od mieszkańców Rejonu Mickiewicza

16.00 – + Adolf Czarnik – intencja od Marii i Mariusza Czarnik

18.00 – 1. + Marian Kuźnar (23 greg.)
             2. + Rozalia Obłój (23 greg.)


WTOREK – 25 KWIETNIA

6.30 – 1. Msza św. dziękczynna za dar posługi kapłańskiej, z prośbą o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i opiekę Jego św. patronów dla Ks. Marka Szczepańskiego – w dniu imienin
           2. + Juliusz Kondoł – intencja od Adzia z rodziną
           3. + Ks. Tomasz Zięba – intencja od mieszkańców z ul. Asnyka i Osiedlowej

16.00 – Msza św. dziękczynna z Róży Matki Bożej Dobrej Rady, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Sióstr i ich rodzin, oraz za zmarłych z Róży

18.00 – 1. + Marian Kuźnar (24 greg.)
             2. + Rozalia Obłój (24 greg.)


ŚRODA – 26 KWIETNIA

6.30 – 1. W intencji Bogu wiadomej
           2. + Bogusława Buczek – intencja od brata Janusza z rodziną
           3. + Ks. Tomasz Zięba – intencja od mieszkańców z ul. Asnyka i Osiedlowej

16.00 – 1. + Adam Kobiałka – intencja od rodziny Kurek
             2. O Boże błogosławieństwo dla Jana i rozwiązanie trudnej sprawy

18.00 – 1. + Marian Kuźnar (25 greg.)
             2. + Rozalia Obłój (25 greg.)


CZWARTEK – 27 KWIETNIA

6.30 – 1. + Józef Gazdowicz – intencja od kuzynów z Górek
           2. + Mirosław Kusak – intencja od sąsiadów z ul. Okulickiego
           3. + Ks. Tomasz Zięba – intencja od mieszkańców z ul. Asnyka i Osiedlowej

16.00 – + Paweł Hliwa – intencja od sąsiadów z klatki

18.00 – 1. + Marian Kuźnar (26 greg.)
             2. + Rozalia Obłój (26 greg.)


PIĄTEK – 28 KWIETNIA

6.30 – 1. + Grzegorz Żyłka – intencja od brata Waldemara z rodziną
           2. + Adam Kobiałka – intencja od kuzyna Jana
           3. + Ks. Tomasz Zięba – intencja od mieszkańców z ul. Kopernika 5, 7 i 9

16.00 – + Stanisław Rachwalski – intencja od rodziny Kwolków

18.00 – 1. + Marian Kuźnar (27 greg.)
             2. + Rozalia Obłój (27 greg.)


SOBOTA – 29 KWIETNIA

6.30 – 1. + Juliusz Kondoł – intencja od brata Kazimierza z rodziną
           2. + Tadeusz Gac – intencja od siostry Krystyny

16.00 – + Marian Kuźnar (28 greg.)

18.00 – 1. + Zofia
             2. + Rozalia Obłój (28 greg.)


NIEDZIELA – 30 KWIETNIA

6.30 – + Eleonora, Kazimierz i Henryk
8.00 – + Rozalia Obłój (29 greg.)
9.30 – Msza św. dziękczynna w 9 rocznicę ślubu Ewy i Marcina, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego życia
11.00 – + Marian Kuźnar (29 greg.)
12.15 – 1. W intencji parafian
             2. W intencji OSP Brzozów
16.00 – + Władysława (f) Ogrodnik – intencja od sąsiadów
18.00 – + Piotr Skiba – intencja od Macieja Wróbla z rodziną

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00