Drukuj
Odsłony: 1086

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 13.01.2019

1. Dzisiaj podczas każdej mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Nieszpory o godz. 15.40. Dziękujemy za składane dziś ofiary na rzecz prac inwestycyjnych.

2. W najbliższy wtorek (15.01.) po mszy świętej wieczornej spotkanie modlitewno – formacyjne dla członków Straży Honorowej NSPJ.

3. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. W najbliższą niedzielę (20.01) Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

5. Dziękujemy parafianom rejonu Podlesie za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej na godz. 11.00 parafian rejonu Potok.

6. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się za tydzień (23.01) po mszy świętej wieczornej.

7. W sobotę (19.01) o godz. 18.00 w Brzozowskim Domu Kultury odbędzie się Koncert Charytatywny „Z Kolędą przez świat” w wykonaniu Natalii Cieślachowskiej Trojnar - sopran i  Wojciecha Bardowskiego – baryton. Śpiewamy dla Oliwi Bąk z Witryłowa , która zmaga się z rzadką genetyczną chorobą. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym koncercie.

8. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Był to czas spotkania, bliższego poznania i podzielenia się radością i smutkiem , a przede wszystkim wspólnej modlitwy i prośby o błogosławieństwo Boże dla rodziny. Dziękujemy za życzliwość i gościnność. Obejmujemy Was wszystkich kapłańską modlitwą.

9. Ks. Marek wraz z grupą młodzieży z naszej parafii udali się do Panamy na Światowe Spotkanie Młodych, które pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka odbędzie się w dniach 21.01. – 27.01.2019 r. Od najbliższego wtorku rozpoczną się spotkania w diecezjach, w parafii Chitre. Uczestników Spotkania Młodych obejmijmy szczerą modlitwą.

10. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś.p. Romana Kucharskiego i Janinę Kwiatkowską. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

11. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym najbliższym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od majestatu Boga Trójjedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa i  Waszych świętych Patronów. Radości ze spotkania przy wspólnym stole rodzinnym w gronie najbliższych, przyjaciół i sąsiadów. Gościom bezpiecznego powrotu do domu rodzinnego.