12 niedziela zwykła – 25.06.2017
1.Dzisiaj nabożeństwo popołudniowe o godz. 15.40. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dzisiaj też dodatkowa msza święta o godz. 14.00 dla uczestników Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy a po mszy świętej spotkanie organizacyjne.

2.W najbliższy czwartek (29.06) Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte z kazaniami o godz. 6.30, 16.00 i 18.00. Taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

4.Najbliższa sobota jest pierwszą sobotą miesiąca. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca o godz. 8.30, zaś o godz. 9.30 dodatkowa msza święta.

5. W najbliższą niedzielę podczas mszy świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. O przygotowanie liturgii mszy świętej na najbliższą niedzielę na godz. 11.00 prosimy parafian rejonu Podwale, Kopernika 1,3, Bielawskiego 2, a dzisiaj dziękujemy parafianom rejonu Sokół za przygotowanie liturgii słowa.

6. W najbliższą niedzielę o godz. 12.15 mszę świętą prymicyjną sprawował będzie ks. Bartłomiej Hućko z  Towarzystwa Serca Jezusowego, nasz Rodak. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej mszy świętej prymicyjnej.

7.Akcja Katolicka archidiecezji przemyskiej pomaga w budowie kościoła ks. Rakoczemu pochodzącemu z  Sanoka Dąbrówki a który pracuje w Ekwadorze. Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli udało się zakończyć pierwszy etap budowy. Parafialny oddział Akcji Katolickiej pragnie włączyć się w to piękne dzieło i zwraca się z gorącą prośba o wsparcie tej budowy. Dlatego też w najbliższą niedzielę (2.07 po każdej mszy świętej będzie możliwość złożenia ofiary do puszek przed kościołem. Szczegóły akcji i zdjęcia z budowy kościoła są dostępne na stronie www.ak.przemyska.pl. Za złożone ofiary składamy z serca płynące Bóg zapłać.

8. Po pięciu latach posługi duszpasterskiej opuszczają naszą parafię ks. Waldemar, ks. Paweł i ks. Krzysztof. Obowiązki w nowych parafiach obejmują z dniem 26.08.2017r. Ks. Waldemar w parafii Strachocina, ks. Paweł w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Jarosławiu, zaś ks. Krzysztof w parafii Krościenko Wyżne. Posługę w naszej parafii pełnić będą ks. Piotr Sobolak, który przychodzi z parafii Zarzecze k/ Przeworska, ks. Bożydar Sztank z parafii Bircza i ks. Łukasz Kramarz z parafii NSPJ z Radymna.

9. Do najbliższej środy trwają jeszcze zapisy na pielgrzymko – wycieczkę do Trójmiasta w dniach 17.07. – 22.07.2017r.Od ilości uczestników uzależniony jest ten wyjazd. Zapraszamy.

10.W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś.p. Alfreda Klechę. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

11. Wszystkim Solenizantom (w tym naszemu ks. Pawłowi) Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Tronu Boga Trójjedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy dzisiejszym niedzielnym stole w gronie rodzinnym i przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00