1.Dzisiaj podczas mszy świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Nieszpory popołudniowe o godz. 15.40. Mszę świętą prymicyjną o godz. 12.15 sprawował będzie nasz rodak ks. Bartłomiej Hućko z Towarzystwa Jezusowego.

2.W środę (5.07) wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Msza święta w naszej Kolegiacie o godz. 7.30 pod przewodnictwem Ks. Abpa Józefa Michalika. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i pożegnania Grupy Pielgrzymiej św. Wojciecha. Przypominamy, że można również podjąć drogę duchowego pielgrzymowania wypełniając deklaracje wyłożone na stoliku z prasą katolicką.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Godzina Święta w czwartek od godz. 17.00. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16.30 – 18.00. przypominamy, że spowiadamy codziennie podczas mszy świętej porannej i po południu od godz. 17.30.W  piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych z posługą kapłańską. Księża rozpoczęli też swoje urlopy wakacyjne, więc prosimy chorych o cierpliwość. Wymiana bilecików Honorowej Straży NSPJ podczas każdej mszy świętej. Dodatkowa Msza święta w piątek o godz. 9:30, zaś o godz. 8:50 adoracja prowadzona przez członków Honorowej Straży NSPJ.

4. W sobotę wspominamy w liturgii Kościoła św. Jana z Dukli, patrona Archidiecezji.

5. Dziękujemy parafianom Rejonu Podwale, Kopernika (1,3), Bielawskiego (2) za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii słowa przez mieszkańców Rejonu Kopernika (5,7,9,), Osiedlowa i Asnyka.

6. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą INWESTYCYJNĄ. Bardzo prosimy o szczodre wsparcie prowadzonych prac przy naszej świątyni i budynku Kolegium.
7.W minionym tygodniu na cmentarzu w Starej Wsi została pochowana nasza parafianka ś.p. Marianna Podkul. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

8. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Tronu Boga Trójjedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy dzisiejszym niedzielnym stole w gronie rodzinnym i przyjaciół. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy odpoczynku i miłych wrażeń. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00