1.Dzisiaj nieszpory popołudniowe o godz. 15.40.

2. Jutro (10.07) podczas Mszy świętej wieczorowej modlimy się w intencji ofiar Katynia i  tragedii smoleńskiej.

3.W najbliższy wtorek (11.07) święto św. Benedykta, Patrona Europy. Podczas Mszy świętej wieczorowej modlimy się w intencji ś.p. ks. Jana Strojka – byłego proboszcza naszej Parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W czwartek (13.07) zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Początek o godz. 18.00 Msza święta z kazaniem maryjnym, różaniec i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zachęcamy, aby przynosić ze sobą świece i tworzyć procesję światła.

5. W przyszłą niedzielę (16.07) Nowenna do nasze Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

6. Dziękujemy parafianom Rejonu Kopernika (5,7,9,), Osiedlowa i Asnyka. za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o  przygotowanie liturgii słowa przez mieszkańców Rejonu Szpital.

8. Z radością informujemy, że nasz chór parafialny oraz grupa muzyczna przeszli pomyślnie cykl eliminacji i zakwalifikowali się do oprawy muzycznej Mszy Świętej w  Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Msza święta była transmitowana na żywo dzisiaj o godz. 7.00 za pośrednictwem Telewizji Polskiej. Panu Burmistrzowi dziękujemy za dofinansowanie autokaru a Starostwu Powiatowemu za zakup teczek biurowych. Chórowi oraz grupie muzycznej życzymy dalszych sukcesów.

9. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej składa podziękowanie za złożone ofiary na budowę kościoła w Ekwadorze. Do puszek zebrano w minioną niedzielę kwotę 2916,26 zł.
7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś.p. Józefa Dobrowolskiego mieszkającego w USA i Bolesława Błahuta. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

8. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Tronu Boga Trójjedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy dzisiejszym niedzielnym stole w gronie rodzinnym i przyjaciół. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy odpoczynku i miłych wrażeń. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00