1. Dzisiaj Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o  godz. 15.15.

2. W najbliższy wtorek (18.07) o godz. 8.00 uroczysta Msza Święta w naszej Kolegiacie w intencji policjantów i pracowników Policji.

3. W środę (19.07) poza parafią będzie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej młodzieży Oazowej.

4. W najbliższą niedzielę (23.07) w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i poświecenie pojazdów mechanicznych podczas każdej Mszy świętej. Razem z Miva Polska chcemy dziękować Bogu za bezpieczne podróże i  jako znak tej wdzięczności pragniemy ofiarować od każdego z nas 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy. Ofiary z tego tytułu ministranci zbierać będą przy bramach wyjściowych placu kościelnego. Poświęcenie samochodów na placu kościelnym, parkingu przy plebani, Kolegium i za murem kościelnym.

5. Już za trzy tygodnie (10.08) z naszej parafii wyrusza 31 piesza pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii. Przy zapisie podajemy numer PESEL.

6. Za składane ofiary w ubiegłą niedzielę na rzecz prowadzonych prac konserwatorsko – budowlanych składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

7. Dziękujemy parafianom rejonu Szpital za przygotowanie liturgii Mszy Świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś o przygotowanie liturgii mszy świętej na najbliższą niedzielę na godz. 11.00 prosimy parafian rejonu Horybek.

8. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Alana Laska. Dusze zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

9. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania a udającym się na urlopy miłego i radosnego odpoczynku. Nie zapominajmy jednakże o obowiązku uczestniczenia we mszy świętej niedzielnej.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00