1. Dzisiejsze nieszpory o godz. 15.40. Dzisiaj na zakończenie każdej mszy świętej błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych. Zbierane z  tego tytułu ofiary przed kościołem przeznaczone są na środki transportu dla misjonarzy.

2. We wtorek przeżywamy w liturgii Kościoła święto św. Jakuba Apostoła.

3. W środę wspominamy świętych Joachima i Annę. W sposób szczególny modlimy się za rodziców i ludzi starszych.

4. Przypominamy, iż (10.08) z naszej parafii wyrusza 31 piesza pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii. Przy zapisie podajemy numer PESEL.

5. Dziękujemy parafianom rejonu Horybek za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś o przygotowanie liturgii Mszy świętej na najbliższą niedzielę na godz. 11.00 prosimy parafian rejonu Podlesie.

6. Na cmentarzu w Tarnowie została pochowana nasza parafianka śp. Irena Pankowska. Dusze zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

7. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania a udającym się na urlopy miłego i radosnego odpoczynku. Nie zapominajmy jednakże o obowiązku uczestniczenia we mszy świętej niedzielnej

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00