OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXV niedziela zwykła – 22.09.2019

1. Dziś Nieszpory o godz. 15.40.

2. Dziękujemy Parafianom rejonu Kopernika 5,7,9, Osiedlowa i Asnyka za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00 a na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej Parafian rejonu Szpital.

3. W piątek (27.09) o godz. 10.00 w naszej Bazylice sprawowana będzie Msza święta z racji 60 rocznicy istnienia Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie. 
Po Mszy świętej wieczornej kolejny wieczór uwielbienia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy ( szczególne zaproszenie kierujemy do uczniów klas VII – VIII).

4.W najbliższą sobotę(28.09) Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium św. Jana Pawła II. Informacja dla osób, które się zapisały - Wyjazd z przystanku autobusowego o godz. 9.00.

5. W niedzielę (29.09) zapraszamy na Mszę świętą na godz. 12.15 dzieci klas III wraz z  rodzicami. Podczas Mszy świętej zostaną poświęcone i rozdane różance.

6. Każdego roku pielgrzymujemy do Pani Starowiejskiej. Chcemy to uczynić w najbliższą niedzielę (29. 09) Wyjście spod kościoła o godz. 14.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

7. W tym tygodniu klerycy wracają do Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. Dziękujemy im za posługę wakacyjną w parafii. Rozpoczną kolejny rok formacji duchowo – intelektualnej. Obejmijmy ich naszą stałą modlitwą.

8. W dniach od 18.10 – 20.10.2019r w Miejscu Piastowym odbędą się Rekolekcje Trzeźwościowe. Szczegółowe informacje w gablocie przed kościołem, a także zaproszenia wyłożone na stoliku z prasą katolicką.

9. W dniu 5 października w Strachocinie odbędzie się Kongres Biblijny. Udział wezmą członkowie grup biblijnych istniejących przy parafiach, ale zaproszenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych poznaniem Księgi Objawienia. Osoby chętne prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii do najbliższej niedzieli. W programie wykłady, przedstawienie oparte o teksty biblijne oraz msza święta pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Adama Szala.

10. We wtorek(24.09) zbiórka ministrantów o godz. 17.00, a w środę dla wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Serdecznie zapraszamy chłopców od klasy I Szkoły Podstawowej i starszych. Po mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie ” trójek klasowych” w celu omówienia przygotowania do I Komunii świętej.

11.W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Romana Borkowskiego. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

12. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy radosnych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy miłego pobytu na ziemi brzozowskiej i szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00