OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXII niedziela zwykła – 10.11.2019

1. Dzisiaj różaniec za zmarłych o godz. 15.30. W dni powszednie o godz. 17.30.Przed kościołem młodzież rozprowadza jeszcze nasze parafialne kalendarze.

2.Jutro(11.11) rocznica odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Msza święta w intencji naszej Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych, władz samorządowych i zaproszonych gości o godz.10.30.Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. We wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie formacyjno – modlitewne Honorowej Straży NSPJ w kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Dziękujemy Parafianom rejonu Borkówka za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 Parafian rejonu Rynek.

5. W najbliższą niedzielę w naszej Parafii będziemy gościć przedstawicieli Rycerskiego i Szpitalnego Bractwa Świętego Łazarza – Stowarzyszenia Katolickiego. Po każdej Mszy świętej darem serca można będzie wesprzeć powstające w Przemyślu przy ul. Słowackiego 85 Centrum Hospicyjno - Opiekuńcze „BETANIA”. Zachęcamy by otworzyć swe serce na tworzone hospicjum i wesprzeć tę szlachetną i bardzo potrzebną inicjatywę współczesnych Rycerzy w służbie chorym. Kazania wygłosi ks. Prałat Józef Bar – opiekun duchowy Lazarystów.

6. W najbliższą niedzielę różaniec za zmarłych połączony ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

7. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie w Białej Szkole dla Trójek klasowych rodziców uczniów klas VIII w celu omówienia rekolekcji przed bierzmowaniem.

8.Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1. W Brzozowie serdecznie zapraszają na spektakl patriotyczny, który odbędzie się w dniu 17 listopada ( najbliższa niedziela) o godz. 13.00 w Sali Brzozowskiego Domu Kultury zatytułowany” w obronie wolności”.

9.Gmina Brzozów ogłasza dodatkowy nabór do projektu wymiany kotłów C.O. na paliwa stałe na kotły gazowe. Informacje dodatkowe Urząd Miejski – pokój nr 21 i na stronie internetowej.

10. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Wiesława Rybę, Adama Piecucha i Bogusława Wojnara. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

11. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa, niech się ściele na ścieżkach waszej codzienności, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania. Niech nie zabraknie zamyśleń nad życiem i przemijaniem. Nie zapomnijmy, że staliśmy się dziedzicami obietnicy życia wiecznego.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00