1.Dotknięci epidemią koronawirusa przeżywamy szczególny czas rekolekcji wielkopostnych. Trwajmy na modlitwie i podejmujmy post, aby uprosić u Boga łaskę powstrzymania pandemii, łaskę życia i zdrowia. Czas narodowej kwarantanny niech ożywia wiarę wierzących a niewierzących do Boga zbliża. Przez łącza eteru ( radia i telewizji) łączmy się, jako wspólnota ludzi wierzących na wspólnej modlitwie. 

2. Gorzkie Żale po południu o godz. 15.00 i 17.00.

3.W środę(25.03) przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Na stoliku z prasą katolicką wyłożone zostały deklaracje dla osób pragnących podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Ze względu na zaistniałą sytuację epidemii i związanych z tym ograniczeń prosimy, aby formułę przyrzeczenia złożyć( odczytać) indywidualnie przed obrazem Matki Bożej lub Pana Jezusa a następnie formułę przyrzeczenia wraz z podpisem ( wzorem lat ubiegłych) złożyć w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w celu zapisania w księdze adopcji.

4.W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej o godz. 7.00, 15.30 i 17.30. Jeśli chodzi o Ekstremalną Drogę Krzyżową , która przewidziana była na piątek ( 27.03)to jest to forma indywidualnej modlitwy. Nie będzie Mszy świętej rozpoczynającej Ekstremalną Drogę Krzyżową ale można wyruszyć na nią samotnie korzystając z aplikacji EDK obierając za punkt wyjścia krzyż lub kapliczkę. Inicjatorzy zachęcają, aby uczestnicy podjęli intencję modlitwy o ustanie pandemii koronawirusa i przypominają, że na drogę krzyżową można wyruszyć w dowolnym momencie Wielkiego Postu, bądź o dowolnej porze roku korzystając z aplikacji EDK.

5.W najbliższą sobotę zmiana czasu na letni.

6. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę COVID-19, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Brzozowie informuje, że inkasenci nie będą odczytywać wodomierzy w domach prywatnych i instytucjach.
Dla zapewnienia bezpieczeństwa odbiorcom usług świadczonych przez spółkę w miesiącu marcu br. bardzo prosimy o podawanie telefonicznie stanów wodomierzy do dnia 24.03.2020 r. pod nr telefonu: 13 43 415 91.

7. Zapowiadana w ubiegłą niedzielę zbiórka elektrosprzętu zostaje odwołana!

8.W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Janinę Szałajko i śp. Zbigniewa Szczeciaka. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

9. Na te dni, które przed nami życzmy sobie pokoju naszych serc i łaski zdrowia. Módlmy się o to też gorąco, aby Pan Bóg nam okazał miłosierdzie i pobłogosławił.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00