Drukuj
Odsłony: 1570

1.Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 15.30

2.W środę (13.05) o godz. 17.30 rozpoczęcie nabożeństwa fatimskiego (różaniec, Litania Loretańska i Msza święta z kazaniem) . Nie będzie procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

3.W sobotę(16.05) święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.

4. W najbliższą niedzielę (17.05) nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do naszej Pani Brzozowskiej o godz. 15.30. W dalszym ciągu ze względu na pandemię i istniejące formy zakazu nie będzie zmiany tajemnic róż różańcowych, ale niech nam to nie przeszkadza w jeszcze głębszym zanurzeniu się i kontemplacji tajemnic życia Jezusa oraz umocnieniu naszej wiary.

5. Z tych samych względów nie będzie w tym roku uroczystej celebracji rocznicy Pierwszej Komunii świętej. Zwracamy się z prośbą do rodziców, aby w sposób indywidualny uczynić wraz ze swymi dziećmi dziękczynienie za dar Jezusa Eucharystycznego. Można to uczynić nawet w dzień powszedni uczestnicząc we Mszy świętej.

6.W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. s. Agatę Łukacz i śp. Edwarda Szerszeń. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

7. Przeżywamy wciąż trudne chwile. Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, ale wciąż możemy zrobić bardzo wiele. Uklęknijmy przed miłosiernym Bogiem, który na nas czeka i zacznijmy iść ku Niemu, bo inna droga poprowadzi nas donikąd.