Drukuj
Odsłony: 1522


1. Dziś nabożeństwo majowe połączone z nowenną do naszej Pani Brzozowskiej o godz. 15.30. Przypominamy, że nie będzie zmiany tajemnic róż różańcowych.

2. Jutro przypada 100 rocz. urodzin Św. Jana Pawła II, dziękujmy Bogu za dar Jego życia i za wstawiennictwem świętego papieża zanośmy do Boga nasze intencje.

3.W poniedziałek, wtorek i środę –przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe).

4. W środę przypada rocznica święceń biskupich ks. bp. Stanisława Jamrozka, zaś w czwartek rocznica ingresu ks. abp. Metropolity Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. Pasterzy Kościoła Przemyskiego obejmijmy naszą modlitwą.

5. W czwartek (21.05) rozpoczniemy Nowennę przed święceniami prezbiteratu. Polecać w modlitwie będziemy obecnych diakonów, którzy w sobotę(30.05) przyjmą święcenia kapłańskie a pośród nich nasz rodak Karol Leń.

6.W piątek początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7. W najbliższą niedzielę(24.05) Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.

8. Pragniemy przypomnieć, że ze względu na istniejącą sytuację panującej epidemii bierzmowanie w naszej parafii zostało przesunięte na termin jesienny. Data bierzmowania zostanie omówiona wraz z rodzicami.

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Eleonorę Wróbel. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…