1. Dzisiaj w naszej parafii dzień Pierwszej Komunii świętej podczas Mszy świętych o godz. 9.30, 11.00, 12.1 i 13.30, zaś w Białym Tygodniu( od poniedziałku do soboty) dzieci pierwszokomunijne uczestniczyć będą we Mszy świętej o godz. 16.00.

2. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe połączone z Nowenną do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

3. W najbliższą środę przeżywamy uroczystość liturgiczną Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Dzieci klas „ 0” – II zapraszamy na Mszę świętą w czwartek na godz. 17.00( z tej racji nie będzie Godziny Świętej prowadzonej przez HSNSPJ), zaś w piątek o godz. 9.00 swoją Mszę św. będą mieć uczniowie klas IV, V, VI ( a, b, c) a o godz. 15.00 klasy VI ( d, e, f) – VII, VIII). Uczniów szkół średnich zapraszamy na Mszę świętą w piątek na godz. 8.00.

5. Na najbliższą niedzielę na godz. 11.00 prosimy o przygotowanie liturgii słowa przez Parafian rejonu Podlesie.

6. W najbliższą niedzielę(28.06) podczas Mszy św. o godz. 12.15 Pierwszą Komunię św. przeżywać będą uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Brzozowie. Jednocześnie Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego wraz z Nauczycielami zapraszają na mszę świętą dziękczynną za zakończony rok szkolny.

7. Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie serdecznie zaprasza absolwentów szkół podstawowych do podjęcia nauki w technikum, szkole branżowej oraz liceum – funkcjonujących w ramach Zespołu Szkół Budowlanych. Placówka posiada bogatą ofertę kierunków kształcenia. Od nowego roku szkolnego uruchomiony został nowy atrakcyjny kierunek technik informatyk. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły oraz na plakatach umieszczonych w gablotach przy kościele.

8. Fundacja "W Trosce o Życie" informuje mieszkańców gminy Brzozów, że w najbliższym czasie wznawia swoją działalność Dzienny Dom Pobytu, mieszczący się przy ul. Mickiewicza 14 w Brzozowie. Jest to placówka pomocy społecznej dla seniorów 60+.

Jej wielorakie zadania będą realizowane przez okres najbliższych dwóch lat. Zapewniamy: opiekę, bezpieczeństwo, troskę, edukację, transport oraz wyżywienie. Chętnych lub ich opiekunów prosimy o bezpośredni kontakt w placówce w dniach 22 bieżącego miesiąca tj. w poniedziałek od godziny 9.00. Liczba miejsc ograniczona.

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Teresę Jakieła. Dusze zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

10. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00