1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.40.

2. Jutro (29.06) Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte z kazaniami o godz. 6.30, 16.00 i 18.00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W naszej Bazylice można w tym dniu zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami tzn. stan łaski uświęcającej( przyjęcie Komunii św.) i odmówienie modlitw Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.

3. We wtorek zakończenia nabożeństw czerwcowych.

4. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna od 16.30 – 17.00

5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne od godz. 17.00. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16.30 – 18.00.Wymiana bilecików Honorowej Straży NSPJ podczas każdej Mszy świętej. Chorych, którzy miesiąc temu potwierdzili wolę posługi sakramentalnej odwiedzimy z posługą kapłańską w godzinach przedpołudniowych. Osoby, które wyrażają jeszcze taką wolę skorzystania z posługi sakramentalnej w najbliższy piątek prosimy o potwierdzenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej do najbliższego czwartku.

6. W sobotę nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca od godz. 8.30, dodatkowa Msza święta o godz. 9.30.

7.  W dniach 4.07. – 15.07 wyrusza już po raz 40 Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z powodu trwającej epidemii oraz ograniczeń sanitarnych tradycyjne pielgrzymowanie w tym roku nie jest możliwe. Odbędzie się ono jedynie sztafetowo, zgodnie z przyjętym planem.

W dalszym pielgrzymowaniu – od 7 lipca – na wyznaczony odcinek będzie przyjeżdżać jedna z grup, która przez cały dzień będzie wędrować na pątniczym szlaku ku Jasnej Górze (według odcinka trasy z danego dnia pielgrzymowania swojej grupy).Grupa św. Wojciecha będzie miała mszę świętą w naszej Bazylice w najbliższą niedzielę o godz. 8.00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Krzysztofa Chudzio.

8. Podobnie, jak w roku ubiegłym w dniach od 4.07. – 16.07 przeżywać będziemy też Archidiecezjalną Sztafetę Różańcową. Sztafeta – to modlitwa polegająca na tym, że o wyznaczonej godzinie cztery osoby z danej parafii będą w swoich domach odmawiać różaniec (każda osoba inną część). Uczestnicy Sztafety Różańcowej ofiarują swoją modlitwę za Archidiecezję, biskupów i kapłanów posługujących w naszej Archidiecezji, za przygotowujących się do kapłaństwa, za zgromadzenia zakonne, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o rozwój Radia Fara i dzieł, które przy nim są prowadzone, o ustanie panującej epidemii oraz we wszystkich intencjach, które w czasie trwania Pielgrzymki będą nieśli pielgrzymi fizycznie idący na Jasną Górę. Nasza parafia podejmie modlitwę w ramach Diecezjalnej Sztafety Różańcowej 4 lipca o godz. 16.30.

9.Dziękujemy parafianom Rejonu Podlesie za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii słowa przez mieszkańców Rejonu Potok.

10. W najbliższą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca aspersja i poświęcenie dewocjonaliów. Również w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek dla poszkodowanych na skutek ostatnich powodzi.

11. Na naszej stronie parafialnej ( internetowej) można oglądnąć nowy wydany album zatytułowany „ Perła Brzozowa”. Koszty nakładu w pełni pokryła LGD ( Lokalna Grupa Działania w Brzozowie).

12. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Marię Kucharską. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.

13. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom( naszemu księdzu Piotrowi) obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00