Drukuj
Odsłony: 1411


1.Dzisiaj na zakończenie każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych. Zbierane z  tego tytułu ofiary przed kościołem przeznaczone są na środki transportu dla misjonarzy.

2. Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych dzisiaj o godz. 15.15.

3. W najbliższy czwartek(23.07) przeżywać będziemy liturgiczne święto św. Brygidy Szwedzkiej.

4. W piątek (24.07) o godz. 10.00 w naszej Bazylice odprawiona zostanie Msza św. w intencji policjantów naszej Brzozowskiej Komendy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Dziękujemy Parafianom Rejonu Widacz za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii słowa przez Parafian Rejonu Borkówka.

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Mariana Kosztyłę i śp. Jacka Niestrzębę. Duszę zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

7. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów.