Drukuj
Odsłony: 853

1. Dzisiaj Nieszporów nie będzie.

2.W sobotę (1.08) nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca od godz. 8.30. Msza święta dodatkowo o godz. 9.30. W sobotę rozpoczyna się też miesiąc trzeźwości.

3. W przyszłą niedzielę (2.08) można zyskać odpust zupełny „ Porcjunkuli”. Podczas mszy świętych aspersja i poświęcenie dewocjonaliów.

4. W sobotę (22.08) odbędzie się nasza XXXIV Parafialna Pielgrzymka do Sanktuarium Męki Pańskiej w Kalwarii Pacławskiej. Ze względu na ograniczenia epidemiologiczne, pielgrzymi na miejsce docelowe przyjadą autobusem. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisywania się w zakrystii.

5. Dziękujemy Parafianom Rejonu Borkówka za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii słowa przez Parafian Rejonu Rynek.

6. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów.