1. Dzisiaj Nieszpory o godz. 15.40. Dzisiaj też można zyskać odpust” Porcjunkuli” po zwykłymi warunkami.

2. W najbliższy czwartek( 6.08) Święto Przemienienia Pańskiego – dzień odpustu parafialnego. Msze święte z  kazaniami o godz. 6.30, 8.00,  9.30, 16.00 i o 18.00 z udziałem księży z naszego dekanatu i  procesją eucharystyczną wokół kościoła. Prosimy o wzięcie baldachimu, chorągwi i  figur. Kazania będzie głosił o. Paweł Witon – jezuita ze Starej Wsi.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek spowiadamy podczas każdej Mszy świętej, zaś w piątek od godz. 16.30. – 18.00. W piątek Honorowa Straż NSPJ prowadzi modlitwy od godz. 8.50, zaś o godz. 9.30 dodatkowa Msza święta. Podczas każdej Mszy świętej wymiana bilecików Honorowej Straży NSPJ. Chorych odwiedzimy z posługą kapłańską w godzinach przedpołudniowych. Chorych odwiedzanych przez Ks. Bożydara i Ks. Tomasza prosimy o cierpliwość, gdyż pozostali kapłani odwiedzą tych chorych po odwiedzinach swoich comiesięcznych chorych.

4. W najbliższą niedzielę podczas Mszy świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za składane ofiary mówimy szczere” Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy Parafianom Rejonu Rynek za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii słowa przez Parafian Rejonu Mickiewicza.

7. Gmina Brzozów ogłasza dodatkowy nabór do projektu wymiany kotłów centralnego ogrzewania na paliwa stałe na nowe kotły gazowe oraz na kotły na ekogroszek. Dodatkowe informacje można uzyskać w urzędzie Miejskim w Brzozowie oraz na stronie internetowej Gminy Brzozów.
8.Gmina Brzozów realizuje też projekt skierowany do mam niepracujących ze względu na opiekę nad dzieckiem. W ramach projektu odbywać się będą warsztaty i szkolenia. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Na internetowej stronie gminy zamieszczona jest ankieta, która ma na celu poznanie potrzeb niesprawnych mieszkańców w zakresie możliwości zorganizowania bezpłatnego transportu do takich miejsc jak przychodnie, urzędy czy instytucje kultury. Ankieta posłuży do przygotowania wniosku o dofinansowanie. Więcej informacji – Urząd Gminy pokój nr 8.

9.Firma DARMED informuje, że prowadzi na naszym terenie działalność na rzecz seniorów 60+.W Brzozowie funkcjonuje Dzienny Dom Pobytu w godzinach 8.00 – 16.00, który realizował będzie program przez kolejne 29 miesięcy. Placówka ma charakter opiekuńczo – kulturalny. Natomiast w Starej Wsi Dzienny Dom Opieki Medycznej prowadzi rehabilitacje dla seniorów i oferuje między innymi zabiegi: krioterapii, masażu ręcznego, lampy sollux, magnetroniki, neurofanu oraz całej fizjo i fizykoterapii. Placówka zapewnia transport i wyżywienie.

10.Na tablicy ogłoszeń przed kościołem został umieszczony szczegółowy program naszej parafialnej jednodniowej Pielgrzymki do Kalwarii Pacławskiej.

11. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Bogusława Adamczyka, Tomasza Piotrowskiego i Agatę Stapińską. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

12. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00