Drukuj
Odsłony: 1441


1. Dzisiaj podczas każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Nieszpory popołudniowe o godz. 15.40.

2. We czwartek nabożeństwo fatimskie. Początek nabożeństwa o godz. 17.30 ( różaniec, Msza święta z kazaniem maryjnym, procesja światła z figurą MB Fatimskiej i Apel fatimski).Serdecznie zapraszamy.

3. W sobotę(15.08) Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte tak, jak w każdą niedzielę. Podczas Mszy świętych poświęcenie ziół i kwiatów

4. W najbliższą niedzielę (16.08) o godz. 9.30 Msza święta w naszej Bazylice sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny i połączona będzie z obchodem 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej. Po Mszy świętej dalsze uroczystości przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego. Także w przyszłą niedzielę Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

5. Dziękujemy Parafianom rejonu Mickiewicza za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00 a na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej parafian rejonu Sokół.

6.Ze względu na zaostrzone przepisy sanitarno – epidemiologiczne w przestrzeni zamkniętej prosimy o zakładanie w kościele maseczek lub przyłbic mając na uwadze miłość bliźniego.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Agnieszkę Sabat. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

8. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki Matki Bożej Wniebowziętej.