Drukuj
Odsłony: 1150

1. Dzisiaj nieszpory o godz. 15.40.

2. W najbliższą środę (26.08) przeżywamy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte tak , jak w dni powszednie.

3.Dziękujemy Parafianom rejonu Podwale , Kopernika ( 1, 3) , Bielawskiego 2 za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, a na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej parafian rejonu Kopernika ( 5,7,9), Osiedlowa i Asnyka.

4.W ostatnim czasie wspomogliśmy finansowo rodzinę dotkniętą pożarem. Pomocy humanitarnej potrzebują mieszkańcy Libanu po ostatnim dramacie, jaki ich dotknął. Caritas Polska ogłosiła zbiórkę do puszek przed kościołami w całej Polsce . Kto chciałby okazać taką pomoc, to w najbliższą niedzielę będzie mógł to uczynić. Również rodzina zmarłego Tomasza Piotrowskiego składa podziękowanie mieszkańcom rejonu Borkówka, sąsiadom i przyjacielom za okazane w ostatnim czasie wsparcie i pomoc.

5. Urząd Miejski w Brzozowie informuje, że 24 sierpnia ( poniedziałek) z terenu miasta Brzozów będą odbierane meble i inne odpady wielkogabarytowe ( za wyjątkiem sprzętu elektrycznego i elektronicznego) w miejscach dotychczasowego odbioru odpadów. Odpady należy wystawić do godz. 7.00.

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Marię Sperber. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie….

7.Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki Matki Bożej Częstochowskiej.