Drukuj
Odsłony: 979

1. Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Taca przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara.

2. Nowenna do naszej Pani Ognistej i zmiana tajemnic róż różańcowych po południu o godz. 15.15.

3. Dziękujemy Parafianom rejonu Podlesie za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00 a na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej Parafian rejonu Potok.

4. Zapraszamy na zbiórkę kandydatów i uczniów klas II i III na zbiórkę we wtorek o godz. 16.30 zaś na środę ministrantów klas od IV do VIII.

5. W najbliższą środę (23.09) o godz. 17.00 dodatkowa Msza święta z obrzędem zgłoszenia kandydatury do Sakramentu Bierzmowania dla uczniów klas VI Szkoły Podstawowej. Zapraszamy na Mszę świętą także rodziców uczniów.

6. Spotkanie członków Akcji Katolickiej w środę po mszy świętej wieczornej.

7. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy również wszystkich, którzy mają potrzebę rozważania Biblii i życia słowem Bożym.

8. W najbliższą niedzielę będą do nabycia nasze parafialne kalendarze na rok 2021. Cena 10 zł. Pozyskana kwota będzie w całości przeznaczona na wsparcie rekolekcji oazowych naszej młodzieży.

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Czesława Nieznańskiego. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

10. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki naszej Pani Ognistej