Drukuj
Odsłony: 1389

1.Dzisiaj Nieszpory o godz. 15.40.Przed kościołem młodzież rozprowadza nasze parafialne kalendarze na rok 2021. Cena 10 zł.

2.W najbliższy czwartek(1.10) rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie różaniec o godz. 17.30, zaś w niedzielę o godz. 15.30. Dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnego odmawiania różańca.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź święta w  czwartek i piątek od godz. 16.30 – 18.00 W pierwszy piątek miesiąca wymiana bilecików członków Honorowej Straży NSPJ podczas każdej Mszy świętej. Czuwanie modlitewne prowadzone przez Honorową Straż Sersa Jezusowego od godz. 8.50. Dodatkowa Msza święta o godz. 9.30. w 10 rocznicę istnienia Honorowej Straży w naszej parafii. Tej Mszy świętej przewodniczył będzie ks. Wiesław Szczygieł - diecezjalny duszpasterz Honorowej Straży NSPJ

4. Kapłani odwiedzą chorych w pierwszy piątek miesiąca w godzinach przedpołudniowych, tylko ks. Piotr odwiedzi swoich chorych w najbliższą środę (31.09) od godz. 11.00. Prosimy o zapamiętanie tej zmiany i przekazanie tej informacji osobom korzystającym z posługi ks. Piotra.

5.W pierwszą sobotę miesiąca (3.10) nabożeństwo pięciu pierwszych sobót o godz. 8.30, zaś o  godz. 9.30. dodatkowa Msza święta.

6. W najbliższą niedzielę (6.10) podczas Mszy świętych aspersja i poświęcenie dewocjonaliów.

7. Dziękujemy Parafianom rejonu Potok za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 Parafian rejonu Zdrój.

8. Pielgrzymka Róż Różańcowych w tym roku będzie miała inny charakter niż dotychczas ze względu na epidemię. W obecnym roku została zaproponowana formuła spotkań w ramach dekanatów i w miejscach kultu. Dekanat brzozowski i domaradzki pielgrzymuje w dniu 10 października do Starej Wsi. Początek spotkania o godz. 9.30. Msza święta o godz. 11.30. Szczegółowy program umieszczony jest w gablotach przed kościołem. Prosimy o zapoznanie się z tym programem. Udajemy się do bazyliki Starowiejskiej indywidualnie. Hasło Pielgrzymki ,, Różaniec lekarstwem dla uleczenia otwartych ran zadanych Kościołowi.”

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Jana Buczka. Dusze zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…..

10. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki naszej Pani Ognistej.