1. Dzisiaj podczas Mszy świętych aspersja i poświęcenie dewocjonaliów. Nabożeństwo różańcowe po południu o godz. 15.30. Młodzież rozprowadza przed kościołem kalendarze parafialne na rok 2021.

2.W tym tygodniu w poniedziałek przeżywamy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w środę wspomnienie NMP Różańcowej.

3. W piątek (9.10) zapraszamy po mszy świętej wieczornej na „ Wieczór uwielbienia”

4.W najbliższą niedzielę(10.10) przeżywamy Dzień Papieski. Jak co roku budujemy żywy pomnik św. JPII fundując stypendia dla uczniów.
Przed kościołami w całej Polsce zbierane będą do puszek ofiary z przeznaczeniem na ten cel.

5. Dziękujemy Parafianom rejonu Zdrój za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 Parafian rejonu Widacz.

6. Przypominamy, że w najbliższą sobotę (10.10) Pielgrzymka Róż Różańcowych. Dekanat brzozowski i domaradzki pielgrzymuje do Starej Wsi. Początek spotkania o godz. 9.30. Msza święta o godz. 11.30. Szczegółowy program umieszczony jest w gablotach przed kościołem. Udajemy się do bazyliki Starowiejskiej indywidualnie. Hasło Pielgrzymki „Różaniec lekarstwem dla uleczenia otwartych ran zadanych Kościołowi.” Zapraszamy członków żywego różańca do wzięcia udziału w tej Pielgrzymce.

7.Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za wszelką świadczoną pomoc mówimy „ Bóg zapłać”.

8. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, zaś w niedzielę o godz. 15.30. Dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnego odmawiania różańca. Przypominamy też, aby dla bezpieczeństwa zdrowotnego i spokoju psychicznego drugich osób zakładać na twarz maseczki (zwłaszcza Ci, którzy zajmują miejsca w ławkach.)

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Stanisława Kuźniara.

Pragniemy też oznajmić, że wczoraj w godzinach popołudniowych zmarł ks. Prałat Franciszek Rząsa, proboszcz w naszej parafii w latach 2004 – 2011. Pogrzeb odbędzie się w Łowisku k/ Sokołowa Małopolskiego prawdopodobnie we wtorek o godz. 14.00.Postaramy się zorganizować wyjazd autokarowy dla osób nie mających środka transportu, zaś mogących się udać własnym środkiem transportu zachęcamy by tak uczynili w celach bezpieczeństwa przed epidemią koronawirusa, który zatacza coraz szersze kręgi (udających się autokarem prosimy o zapisanie się w zakrystii).
Dusze wspomnianych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

10. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom, wśród Nich naszemu Ks. Proboszczowi obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki naszej Pani Ognistej.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00