1. Przeżywamy dzisiaj Dzień Papieski. Budujemy żywy pomnik Jana Pawła II wspierając fundusz stypendialny. Po południu o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe.

2.W najbliższy wtorek (13.10) ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Początek nabożeństwa o godz. 17.30 ( różaniec, Msza święta z kazaniem maryjnym i procesja światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
Po Mszy świętej( w Białej Szkole) odbędzie się jeszcze spotkanie trójek klasowych rodziców tych uczniów, którzy 7 listopada o godz. 17.00 przystąpią do sakramentu bierzmowania. Na godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie wszystkich kandydatów, którzy chcą zostać ministrantami.

3. Dziękujemy Parafianom rejonu Widacz za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 Parafian rejonu Borkówka.

4. Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na misje. Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.15 różaniec połączony z nowenną do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych.

5.W piątek przeżywamy rocznicę święceń biskupich ks. abp. Józefa Michalika, zaś w przyszłą niedzielę dzień św. Łukasza, ewangelisty. W naszych modlitwach polecajmy osobę ks. Arcybiskupa Józefa, solenizanta - naszego ks. Łukasza Staszewskiego i całą Służbę Zdrowia w dniu patronalnego święta.

6. Parafia i koło brzozowskie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej dziękuje wszystkim ofiarodawcom za złożone dary pieniężne na fundusz stypendialny dla młodzieży naszej parafii z dzieła „Pomóż wzrastać”, którego inicjatorem był śp. ks. Prałat Franciszek Rząsa. Ofiarodawców prosimy o pomoc w kontynuacji dzieła(na stoliku z prasą znajdują się kartki z numerem konta). Msza święta w intencji ofiarodawców i obdarowanych odprawiona zostanie 29 listopada o godz.11.00.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Andrzeja Bielawskiego i Genowefę Zubel. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

8. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki naszej Pani Ognistej.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00